1. ?.
  recep tayyip erdoğan'ın halkın yarısının oyunu alıp başbakan olmasını hazmedemeyen, onu makamından indirebilmek için vatan hainleri ile ittifak yapabilme cüretini gösteren ilkesiz, şehvet ve para düşkünü ilginç yaratıklardır.

  arkadaşım bu adamı kişilik olarak sevmeyebilirsin, politikalarını beğenmeyebilirsin ama cumhuriyet ve demokrasi ilkelerinin var olduğu bu ülkede darbe kışkırtıcılığı yapmak kusura bakmayın ama şerefsizliktir. adamsan eğer bu halk seni zaten seçer başbakan yapar, demek halk seni istemiyor sevilmiyorsun.
  5 -30 ... yenilikci dervis
 2. 1.
  Hazetmemekten değil zulümlerin efendisi olduğu içindir. insanların bana dokunmayan yılan bin yaşasın şiarıyla ses çıkarmamasından dolayı, faydası dokunduğundan dolayı, acıyı tatmadığından dolayı yükseltirler zulmün efendisini ve bi nevi ortakları olurlar. Ece temelkuranın deyişiyle siz ne zaman bu kadar zalim oldunuz?
  3 ... hz afrodit
 3. 2.
  kul hakkı yetim hakkı yiyen, yalan söyleyen, insana değer vermeyen, yandaşını kayıran, ülke mallarını önüne gelene peşkeş çeken, vatandaşın vergileriyle ceplerini dolduran, teröristle iş birliği yapan, ülkenin altını üstüne getiren, vs. bir adamın ülkeyi yönetmesini hazmedemeyenlerdir. hazmeden buyursun hazmetsin. sikildikçe tekrar domalanlardan değiliz biz.
  5 -2 ... hacikomunist
 4. 3.
  aynı zamanda bazılarının "yazar" olmasını da kabul edemeyenlerdir. kanımıza dokunuyor bu kadar kul hakkı yiyip de kendini peygamber gibi göstermeye çalışanlar ne yapalım yani!
  4 ... storyofeye
 5. 4.
  hazmedenlerden daha ileri göruslu olan insan tipleri ..
  ... ayse acikgoz
 6. 5.
  (bkz: akp sözlük temsilcisi)
  2 ... frizbi123
 7. 6.
  sırf akpartiye üye olduğu için düşük diploma puanı ile devlet hastanesine doktor olanları biliyorum.
  ben olsam bende seçerim.

  cahil insanı bir kilo makarna ile kandırabilirsin, hadi benide kandırdın ya allahı!...

  işte allah havale ediyoruz biz.
  3 ... gayim ama para bende
 8. 7.
  sorumsuz halkına rağmen yine onların geleceğini düşünen şeref sahibi insanlardır. akp ile 100 yıl geriye gideceğime darbe ile 10 yıl geriye gitmeyi tercih ederim.
  5 ... the jack of clubs
 9. 8.
  o kadar yaptıkları şeyleri geçtim sadece zorunlu sağlık sigortası rezilliğinden bile hazmedemez insanlar. bir tanıdığımın 4 çocuğu da okumuyor. ve her birine 106 tl aylık zorunlu sağlık sigortası saçmalığını geçirdiler. adam chp li diye midir bu? ülke ekonomimiz isterse dünya 1. si olsun. insanların ne bokuna yarıyor acaba akpli insan?. galileo da dünyanın yuvarlak olduğunu söylediğinde diğerleri siktir pezevenk demedi mi? ülkenin isterse 100 de 95 i akp ye oy versin. çok mu harika bir parti oluyor oyu fazla diye? millet açlıktan geberiyor. çevremde bin tane adam var: akp çok dindar onun için veriyoruz diyorlar. dinle ülke mi kurtulur? gidin oy verin ben hazmedemiyorum rezil ülkemizin rezil (baş)ımın bakanına.
  2 ... frizbi123
 10. 9.
  işinize geldiği zaman biz şeriat istiyoruz, gelmediği zaman bu ülkede cumhuriyet var demokrasi var. Biz sizin bu iki yüzlülüğünüzü hazmedemiyoruz. Yalanlarınızı, dolanlarınızı, yandaşlarınızı kayırmalarınızı, onlarca bok yiyip o bokun içinden hiç bi bok olmamış gibi sıyrılmalarınızı hatta sıyrılırken başkalarına bok atmalarınızı ve varlığınızı hazmedemiyoruz.
  1 -1 ... 3 tam 1 robot