bugün

Evet bugün vuku bulmuştur:

Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bugün yapmış olduğu açıklamada futbol kulüplerinin bankalara olan borçlarını ziraat bankası üzerinden çok cüzi bir faizle yapılandırılacağını müjdeledi evet bu vesile ile; alacaklı bankalar zarar etmiyor; futbolcu kardeşlerimiz mağdur olmuyor ve bizler de futbol izleme keyfinden mahrum kalmamış oluyoruz yani tam bir kazan; kazan; kazan durumu:

Müjdeler bitti mi tabiki bitmedi ayrıca hesabını bilmeden kredi kartı kullanıp böbreğini organ mafyasına kaptırmak durumuna düşenlerin kredi kartı borçları da ziraat bankası üzerinden çok cüzi bir faizle yapılandırılacak yani uzun lafın kısası ekonomimiz can damarı olan özel bankalarımız batmadığı için makro ekonomik göstergelerimiz olumsuz Veri göstermeyecek:
ziraat bankası öncelikle vatandaşa birer kilo vazelin dağıtsın bence.
Kendi maaşına %70 millet vekilleri maaşlarına ise %50 zam.
http://www.paraanaliz.com...epinizi-sasirtacak-29320/

--spoiler--

"En kötüsü geride kaldı” sloganı tutmadı, çünkü en efsunlu AKP seçmeni bile her süpermarkete gittiğinde en kötüsünün içinde kaldığını görüyor.

--spoiler--
yeni doğalgaz rezervlerinin bulunduğu müjdesidir. miktarını cumartesi günü acıklayacak inşaallah.

türkiye önümüzdeki yıllarda enerji ihrac eden ülke konumuna gelecektir.

şüphesiz efsane enerji bakanı berat albayrak'a minnettarız, varolsun.
sanırım çoğu sanal müjdedir.
çünkü dolar / euro daha doğrudu bütün para birimleri yükselmeye devam ediyor.

daha doğrusu tl erimeye devam ediyor.

edit: 14.10.20 tarihi hariç. bu gün azıcık değer kazanmış garibanımız.
parizyen gibi, helal olsun...
iyide bu müjdeleri piyasalar niye satın almıyor ve Türk parası erimeye, ekonomi kötüye gitmeye devam ediyor diye iki dakika düşünebilseydiniz keşke.
(img:#2085342)
85 milyar metreküp doğalgaz daha müjdelemiştir.

teşekkür ederiz sayın başkomutanımız.

sizden yeni müjdeler bekliyoruz efendim.
Arabası olmayanlar motorlu taşıtlar vergisi ödemeyecek...
Ohbee ağır Bi yük kalktı, Bi hurda bişey alim diyordum bu zamlardan sonra vazgeçtim.
https://www.youtube.com/watch?v=ik07krKNAyY