bugün

ak partili bopçu cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ın, halkın seçilmiş ana muhalefet liderini tehdit etmesi olayı. böyle bir cumhurbaşkanı, böyle bir siyasi sorumsuzluk olamaz. gerilimi bilinçli tırmandıran, 15 temmuz'da sokağa çıkanları kapıkulu gibi gören tayyip erdoğan'ın chp liderini yani muhalefeti tehdidiyse şöyle. diyecek söz yok. çok varda. yok. kabataş'ta yapamadığını yine yapamayacaksın eyy tayyip. bu millet birbirine düşmeyecek.

"Sen eğer Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya kalkarsan, o televizyon ekranında haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan, bilesin ki bu millet 15 Temmuz'da FETÖ'cülere ve uşaklarına meydanları nasıl dar ettiyse, yine dar ederiz. Bunu böyle bilesin."

http://www.cumhuriyet.com...a_firsat_bulamazsin_.html
önüne asal sayı koysan onu bile ikiye böler, ayrıştırır. ben artık şaşırmıyorum.
reis'den cevap geçikmedi.

akla ilk okul yıllarını olaydır. vardı ya hani dayak yiyeceğini anlayıp gücü yetmetince "seni abime/çeteme dövdüreceğim" diye atar yapmaktan geri kalmayanlar. bu da öyle.

- sokaklara çıkarsanız sizi dövdüyüyüm :(
+ oy oyy ağladın mı çennnn koyktun muuu..
Biliyorsunuz selo sokağa isyana çağırdığı zaman,50 vatandaşı sokaklarda öldürdüler.bu masal değil bikaç sene önce oldu.butür eylemler terörün ve fetönün arayıpta bulamadığı ortamlar.evet vatandaşın protesto etme hakkı yürüyüş hakkı var ve yasaldır,Ecevit döneminde bizde çok yaptık.ama mitinge terör örgütlerini alıp yağma talan yakıp yıkma polise taş atma gibi cahilce şeylere izin vermedik.şuan çok nazik bir dönemdeyiz.
görsel
tayyip erdoğan'ın kabataş ve dolmabahçe'de sahneleyemediği oyunu tekrar etmek istemesi. başka şey değil. ha, ana muhalefet lideri olacak keriz bunların altında kalır mı? kalır.
görsel

Olağan dönemde her şeye izin var. Terör tehdidi dediğinde her şeyi yeniden düzenliyor idare.

OHAL 3 ay bile sürmez dediler 2 yıl sürdü. Kaldırıldı dediler ama bu yasa ile bütün hukuka yedirdiler. OHAL ilanı gereksiz artık çünkü yasadan kaynaklanan OHAL kadar denetim imkanı geldi.
ADAM HAKLI, en son gezici ve sosyalist geçinenler kapitalizmin kalbi ingiltere'de almıştı soluğu. bunların hiçbiri de çin'e ya da kuzey koreye, efendime söyleyeyim kübaya falan kaçmıyor ne hikmetse.
milli iradeyi tehdit edenler sandıklara gömülmekle meşguller .

hdp chp iyi parti zevat takımı yani .

getirdikleri sandıkların altında kalan cehape lileri görmek ayrıca haz kaynağı oluyor bu millete .
milleti 15 temmuz'da saklandığı yerden dokağa döken tayyip erdoğan'ın, oldukça tehlikeli oyunu. okunan sela ve dinci palavralarıyla partilileri milletin kafasını kesebilir.
Sular yükselince, balıklar karıncaları yer!
Sular çekilince de karıncalar balıkları...
Kimse bugünkü üstünlüğüne gücüne güvenmesin;
Çünkü kimin kimi yiyeceğine,
"Suyun akışı" karar verir..
adam haklı elinde iplerini tuttuğu düşünmeye erinen tembel bir sürü var. nereye salsa gidecekler. ben de olsam ben de tehdit ederim.