bugün

tayyip erdoğan'ın 2011 yılında yaptığı paylaşımdır.
https://twitter.com/RTErd.../status/76645089455247361

silinirse diye ekran görüntüsü;
görsel

tayyip erdoğan, istanbul sözleşmesinin türkiye öncülüğünde hazırlanmış olmasından gurur duymuş.

üstelik istanbul sözleşmesine sadece tayyip erdoğan destek vermiyor.
tayyip bey'in kızı sümeyye erdoğan ve sümeyye erdoğan'ın yöneticisi olduğu kadem adlı stk da istanbul sözleşmesini destekliyor.
görsel

ayrıca emine erdoğan'ın desteklediği türkiye iş kadınları derneği-tikad'da istanbul sözleşmesine açık desteğini ilan etti.

şimdi bu bağlamda...
bir erkek, bir adam gibi adam karısı için kızı için canını verir, onların üzülmesini istemez, karısı ve kızı için dünyayı yakmayacak erkek yoktur.

bir adam şayet adam gibi adamsa, zerre kadar delikanlıysa karısının ve kızının isteklerini yerine getirir.

ben bu yüzden recep tayyip erdoğan'ın istanbul sözleşmesinden geri adım atacağını düşünmüyorum.

delikanlı olan bunu yapmaz.

şimdi, türkiye cumhuriyeti'nin şerefli ve namuslu savcıları(şayet varsa) lütfen fatih tezcan denilen ve alenen sayın cumhurbaşkanımıza, cumhurbaşkanımızın kızına ve karısına küfür eden şerefsiz, namussuz, ırz düşmanı pislik hakkında gereken soruşturmayı başlatsınlar.
görsel

kimse bu ülkenin cumhurbaşkanına, karısına ve kızına küfür edemez, etmemeli...
Her zaman diyorum;

Tutarlı oldukları tek 1 konu gösterin akp’ye oy verecem.
Reis bunun aksinde bir şey söylemedi henüz. Muhtemelen de söylemeyecek ve taraf olmaya devam etmemiz gerektiğini söyleyerek konuyu kapatacak. Olan da bu fatih tezcan gibilerine olacak...