bugün

fakir fukaraya, garip gurabaya yardım etmesi, her katıldığı mitingde çocuklara oyuncaklar dağıtması sebebiyle olma olasılığı olan ihtimal. biz insansak peki tayyip erdoğan nedir? bence bir melek.
(bkz: şeytandır o şeytan)
şeytanın da bir melek olduğu gerçeği göz önüne alındığında, doğru olabilir dedirten durum.
(bkz: azrail)
(ara: fucking for virginity)
% 47 dir. *
(bkz: olasılıksız)

çünkü neden? melekler menfaatleri uğruna papaz cübbesi giymiyor, inançlar üzerinden rant elde etmiyorlar.
yazıyla sıfır olan olasılık.rakamla denedim yine 0 çıktı.

(bkz: ilahi uuser böyle şakaları nerenden çıkartıyorsun)
(bkz: angel a)
inşallah en kısa zamanda olur da,helva yeriz...benimkini scotch whisky ile karın,jack daniels please canım,tek shot..starbucks da bütün hot chocalate lar benden...
çok yüksek ihtimaldir.
nur yüzlüdür zaten. neden olmasındır.
ama biz insanlar o kadar şeytanlaşmışız ki ondaki bu değeri göremiyoruz. *
(bkz: tayyip erdogan in kör olması)
(bkz: bülent ersoy un brad pitt le çıkma olasılığı)
nevadalı bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre rte nin melek olduğuna dair çıkan söylentiler gerçeği yansıtmıyor. ekip başı prof. dr. jeremy woodcock :'rte sadece bir kukla melekler ile bir bağlantı bulamadık.' dedi.
beşiktaş'ın şampiyon olması kadar zor bir durumdur.
ulan bir ampülcü bile gelip şuraya tayyibim melektir ulan zındıklar dememiş. fazla yüklenmeyin tayyuba
yoksa çarpılırsınız.

tanım: hesapladım, kök üç.
(bkz: azrailde bi melektir)
(bkz: şeytan) *
tayyip erdoganın bir melek olma olasılığı, zekeriya beyazın saclarının siyah olusunun boya değilde kendi rengi olma olasılıgıyla esdegerdir..
gostermelik oyuncak dagittigi icin melek oldugunun sanilmasidir. kendisini elestiren veya derdini dile getirenlerin ise korumalar tarafindan dovuldugu, bizzat erdogan tarafindan hakarete ugradigi goz onune alinirsa bence kendisi seytandir.
(bkz: sözlükte tayyeap erdogan propagandası)
(bkz: hadi hadi meleğim uçta görelim)
silinen entryleri geri dönüştürelim kampanyası kapsamında:
(bkz: melek halkı düzer mi sorunsalı)
(bkz: %47)
(bkz: biri bizi durdursun canım)
arkadaş kendimi durduramıyorum ne zaman bir olasılık sorusu görsem cevabına bunu yazıyorum.
cocuklara oyuncak dagitirken poz veren amcanin yaptiklari goz onune alinirsa, cocuklara oyuncak dagitmanin meleklik icin tek basina yeterli olmayacagi belli olmaktadir .

http://cache.viewimages.c...976d6c1b2284831b75f48ef45
adam gibi adam olabilmek önemli...
meleklerin işi ülke yönetmek değil...
(bkz: başlığa bak çay demle)
şeytanında melek olma olasılığıyla aynıdır.
(bkz: bıyıklı şeytan)