bugün

evlat olsa sevilmez denebilecek kadar sevimsiz bir tip olduğu için.
o kim ola ki ben onun yaptığı hizmetleri kullanamayacam.babasının parasıyla mı oluyo onlar bu milletin parasıyla yapılıyor.
2 4 6 8 12 12 .
bu yüzden

görsel
(bkz: terörist başı apo vs kürtlerin lideri sayın öcalan) sürecini kurgulaması nedeniyledir.
Türkiye'yi dünyaya düşman ettiği için, toplumu bin parçaya böldüğü, ayrıştırdığı için, atatürk'ün insan mertebesine çıkarttığı kadın cinsini insan yerine koymadığı için, ülkeyi kurtaran ceddini yok saydığı için, atatürk'ün ismine dahi tahammül edemediği için, insani hiçbir değere sahip olmadığı için, ülkeyi fetö'ye ve daha nicesine peşkeş çektiği için, allah her kula şehit olmayı nasip etsin deyip kendisi 300 tane korumayla gezdiği için, fidan gibi delikanlıların toprak olmasına yani teröre göz yumduğu için, yani netice itibariyle; bu ülkenin başına gelen en kötü şey olduğu için...
ayıptır söylemesi hocasını da sevmezdik.
sevmek zorunda değiliz ama saygı duyarız.
sevilecek yanını söyleyin o zaman bakarız sevilip sevilmeyeceğine.
Bir soru.

Evet bu adamı neden sevmiyorsunuz merak ediyorum.

Taksi çağırır gibi ambulans çağırıyorsunuz, beş yıldızlı otel konforundaki hastahanelerde yatıyorsunuz, her yer köprü, tünel otoban, ülke şantiyeye dönmüş, dış ülkeler nazarında itibarımız pig yapmış, ülkemiz dış dünyada saygı görüyor vs vs.

Evet bir köpeğe bir lokma ekmek versen 10 yıl sonra bile seni unutmaz ama sizin size yapılan bunca hizmete rağmen sn Erdoğan’ı sevmemeniz kelimelerle tarif edilemeyecek bir nankörlük örneği, basit bir köpeğin gösterdiği sadakati bile gösteremiyorsunuz yazık.

Not. Kürt olduğum için oyumu hdp ye veriyorum ama reisi de taktir ediyorum, objektif olmak gerek, yiğidi öldür hakkını ver, evet.
itibarımız ne yapmış ne yapmış? Allah söyletti sanırım, bozuk saat misali.
(bkz: pig yani domuz)
milletin parasını fransıza,italyana,koreliye,japona,rusa,amerikalıya,polonyalıya,macara,avusturyalıya,almana,ingilize yol yapacam ayağına yedirdiği ve özel sektör konsorsiyumu yapıyor diye kandırabilmek için devlet bankalarını kefil ettiği için.
1-kürt lezbiyenleri hiç sevmem.

2- milleti birbirine kırdırana adam bile demem.
adam bana terörist diyor amk. niye seveyim?

(bkz: bunlar solcu bunlar ateist bunlar terörist)
türk milliyetçisiyim. başka soru?

edit: ne oldu lan zırtolar hahahaha....
.. teki de ondan.

noktalı yerde, kim neyi yakıştırıyorsa onu dedim.
Dediği her şeyin tersini uyguladığı ya da sonrasında tersini söylediği için.
çok çabuk kandırılıyor, aldatılıyor ama bütün bunların ötesinde tipi hoşuma gitmiyor.
ibnelik olsun. çoğunluk sevmiyor bende sevmiyorum kafası. sorgulama yok, araştırma yok, bu adam bu ülkeye ne katmış yok.
Bu adam bu ülkeye 453 milyar dolar dış borç ve bir sürü vatan haini kazandırdı.doğru hiç sorgulamıyoruz bu ülkeye ne çok şey katmış başkomutan hazretleri.
ülkemiz için yararlı şeyler yaptığını düşünmediğim için sevmiyorum ama saygı duyuyorum. sizlerin de aynı hassaslığı atatürk için göstermenizi rica ediyorum.
isim benzerliği.

(bkz: reis candır)
ben değer bilmeyen bir vatan hainiyim olarak cevaplandırılabilecek bir soru. yoktur efendim yoktur böyle bir hakkınız yoktur. canını dişine takıp ülkesi için çalışan adamı sevmeme hakkın yoktur. sonra geçip oturduğunuz yerden "ben erdoğanı sevmiyorum" diyemezsiniz. öyle bir hak yoktur. sana o hakkı kim verdi ulan! ota boka saçma sapan yorumlar yapma hakkını kim verdi? o fikirleri edinebilecek yetiye gelmen için gerekli olan bilgiye ulaşmanı kim sağladı? böyle nankörlük olmaz. sizin gibi boktan bir nesli görünce kendi neslimden utanıyorum. siz gidin trumpı sevin.
Türkiyenin tarihinde yoktur bu kadar halkı birbirine düşman eden, onlar-biz diye ayıran, soyup soğana çeviren, yalanın bin para olduğu, siyasetin kalitesini ayaklar altına alan, agresif bir toplum yaratan Vs. Lider... Çok zararları oldu. Belki hepsi gün gelir düzelir. Ama kanla alınan vatanı savaş kaçkını kansız araplarla doldurdu ya, bu ne affedilir, nede artık düzelir. Hem türkiye sevdalısıyım deyip hemde vatanın kansızlarla dolduruşunu seyredenlerde kına yaksın.
vaad ettiği kekleri hâlâ göremedik çünkü beyefendinin.
güncel Önemli Başlıklar