bugün

tayyibe küfür ederse, ne olacağını merak eden yazar sorunsalı. acaba ben şu tayyibin karakterini s.keyim desem, odamı özel harekat polisleriyle dolu bulur muyum sorunsalıdır.
(bkz: küfretsem ne küfretmesem ne)
kızılay'a zorunlu kan bağışında bulunursun, hemi de hassas bir bölgenden.. halbuki atatürk'e küfür etsen..
politikası ezik politikası olduğundan bana küfür ediyorlar diye her mitingde ağlamasına sebep olur.
edilen küfür, milyonlarca vatandaşın dualarıyla oluşturduğu force field dan sekip, söyleyene geri döneceği için kendine küfretmiş olursun.
Tayyip in de sana hakkı doğar ki kötüdür.
Mesale yolunu siker senin. Onun değil sikilen yolun yenisini yapar.
Aileni karıştırmaz ama anaya babaya saygılıdır. Karakterini sikeyim diyen gırtlağa sokayım der mesela ya da beynini siktiğim çapulcusu der. Der yani. Hak doğdu çünkü.
çok güzelde olur, çok iyi olur.
sözlük formatı gereği 3. kişilere hakaret etmekten dolayı çaylaklığa düşürülme veya sözlükten silinme, sorunsala cevap niteliğinde olacaktır.
hiçbişi olmaz... sadece gereksiz bir insan için gereksiz yere ağzını bozmuş olursun.
(bkz: şu nickindeki sap var ya ona iyi bak)
(bkz: çarpılmak)
musa peygamberin zoruna gider.
(bkz: sikerler adamı) yapmayın gençler.
k.g.g. rahvan arkandayız!

şifreli giydirme. hani sınavlarda yaptıkları gibi.
küfretsen sıfatını bilmiyorum da küfür etsen ne kadar hak etse bile nefes israfıdır. bu arada ne yazık ki türkçe yine katledilmiş bu başlıkta. uyarmak görevimiz.
Bugüne kadar Bana bişey olmadıysa kimseye bişey olmaz.