1. 1.
  ülkemiz için büyük tehlike arz eden ve bush'un türkiye'deki özel kalem müdürü olmak için seçim arenasında büyük çabalar harcayan, bush'un kovboylarıdır. her üçünün'de ortak özellikleri vardır.

  tayyip; insanların dini duygularını istismar ederek oy toplamaya çalışmaktadır. ayrıca gerçekten duygu sömürüsü konusunda üzerine yoktur.
  baykal; laik'liği kendisine oyuncak ederek oy toplamaya çalışmaktadır.
  bahçeli; milliyetçiliği, atatürk'ü, islam'ı kendisine oyuncak ederek ülkü ocaklarında akıllarını yıkattığı gençler ile birlikte herkes'ten utanmadan oy istemektedir.

  -üçü'de iktidar oldukları taktirde abd'ye hizmet edeceklerdir.
  -üçü'de biz pkk'yı bititiriz demecini verdikten hemen sonra " ab ve abd ile ilişkiler hızlanacaktır " demektedir. bugün terör'ü besleyen abd ile ilişkiler bundan öteye gidecek olursa merak ediyorum, neler olacak ayrıca kendisinin beslediği ve var ettiği örgüt'ün yok olmasını istermi acaba..
  -üçü için'de aynı söylem geçerlidir; tayyip iktidar'da kalır ve devam ederse veya baykal veya bahçeli iktidar'a gelirse türkiye'yi daha karanlık günler beklemektedir.
  2 -1 ... che guevara
 2. 2.
  hiç kaçarımız yok, üç'ün biri başa gelecektir.
  5 ... tudor lodge
 3. 3.
  (bkz: teslis) ayrıca (bkz: corumluyuk birbirimizden sorumluyuk)
  1 ... ankarakarakedisi
 4. 4.
  (bkz: yuvarlak masa şovalyeleri)
  ... balta
 5. 5.
  cihan orhan ayhan üçlüsü gibidir. hepsini birden seveni bulmak imkansız gibidir. tayyip olacaksa içlerinden ayhan olabilir, içlerinden en başarılısı olarak , baykal orhan, cihan ' da bahçeli olur oynadıkları kanatların yönleri itibariyle...
  1 -1 ... oumar
 6. 6.
  tayyip'in bahçeli yüzünden dötü ağzına gelmektedir ve yusufçukkkkkkkkk, yusufçukkkkkkk diye şarkı sölemektedir, baykal ise papağan gibi irtica,laiklik- irtica,laiklik diye sölenmektedir, bahçelide politikalarının merkezine akp'ye saldırmak tutumunu koyarak kendi tabanına zıt düşmüştür. işte bu üçlü yüzyılın komedyasını sahnelemektedir.
  ... ruhadam
 7. 7.
  (bkz: zıtların birlğinde üçlü varyete)
  ... sıpa
 8. 8.
  baki mercimek, cihan haspolatlı, servet çetin üçlüsü gibidir. seçim özgürlüğü diye de yutturulur bu.
  ... nikim yok benim