bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ülkemiz için büyük tehlike arz eden ve bush'un türkiye'deki özel kalem müdürü olmak için seçim arenasında büyük çabalar harcayan, bush'un kovboylarıdır. her üçünün'de ortak özellikleri vardır.

  tayyip; insanların dini duygularını istismar ederek oy toplamaya çalışmaktadır. ayrıca gerçekten duygu sömürüsü konusunda üzerine yoktur.
  baykal; laik'liği kendisine oyuncak ederek oy toplamaya çalışmaktadır.
  bahçeli; milliyetçiliği, atatürk'ü, islam'ı kendisine oyuncak ederek ülkü ocaklarında akıllarını yıkattığı gençler ile birlikte herkes'ten utanmadan oy istemektedir.

  -üçü'de iktidar oldukları taktirde abd'ye hizmet edeceklerdir.
  -üçü'de biz pkk'yı bititiriz demecini verdikten hemen sonra " ab ve abd ile ilişkiler hızlanacaktır " demektedir. bugün terör'ü besleyen abd ile ilişkiler bundan öteye gidecek olursa merak ediyorum, neler olacak ayrıca kendisinin beslediği ve var ettiği örgüt'ün yok olmasını istermi acaba..
  -üçü için'de aynı söylem geçerlidir; tayyip iktidar'da kalır ve devam ederse veya baykal veya bahçeli iktidar'a gelirse türkiye'yi daha karanlık günler beklemektedir.
  2 -1 ... che guevara
 2. 2.
  hiç kaçarımız yok, üç'ün biri başa gelecektir.
  5 ... tudor lodge
 3. 3.
  (bkz: teslis) ayrıca (bkz: corumluyuk birbirimizden sorumluyuk)
  1 ... ankarakarakedisi
 4. 4.
  (bkz: yuvarlak masa şovalyeleri)
  ... balta
 5. 5.
  cihan orhan ayhan üçlüsü gibidir. hepsini birden seveni bulmak imkansız gibidir. tayyip olacaksa içlerinden ayhan olabilir, içlerinden en başarılısı olarak , baykal orhan, cihan ' da bahçeli olur oynadıkları kanatların yönleri itibariyle...
  1 -1 ... oumar
 6. 6.
  tayyip'in bahçeli yüzünden dötü ağzına gelmektedir ve yusufçukkkkkkkkk, yusufçukkkkkkk diye şarkı sölemektedir, baykal ise papağan gibi irtica,laiklik- irtica,laiklik diye sölenmektedir, bahçelide politikalarının merkezine akp'ye saldırmak tutumunu koyarak kendi tabanına zıt düşmüştür. işte bu üçlü yüzyılın komedyasını sahnelemektedir.
  ... ruhadam
 7. 7.
  (bkz: zıtların birlğinde üçlü varyete)
  ... sıpa
 8. 8.
  baki mercimek, cihan haspolatlı, servet çetin üçlüsü gibidir. seçim özgürlüğü diye de yutturulur bu.
  ... nikim yok benim