bugün

klasik muhalefet saçmalığı . kendisi gibi muhalefetten başkasını inandıramaz kandıramaz .

allah başbakanımıza zeval vermesin yollarını açık etsin inşaallah .

durmak yok yola devam .
deniz gezmiş ve arkadaşları 6. filoyu taşlarken bunlar o zamanlarda da amerika'ya secde ediyordu zaten.
millet cebini düşünürse vatanı israil düşünür abd düşünür ingiltere düşünür fransa düşünür .

derlerki bunların cepleri vatanlarından önde koşturuyor atarız bunlara bir kaç dolar alırız ellerinden vatanlarını o paralarıda zaten bize harcayacaklar hooop elde var bir sömürge daha .

cebini düşünen yaratıklar olmasaydı zaten bu halde olmazdık darbeler olmazdı 100 sene olurduk .

başbakanı sevmiyorum

neden ?

bana para vermiyor .

böyle bir millet zaten millet değildir vatanlarıda vatan değildir . şehitler para içinmi ölür yoksa vatanları için mi önce bunları bir ayırmak lazım .

para için geberenler vatan için şehit olanlar diyerekten . bu ülkeyi bazı şerefsiz haysiyetsiz aç gözleri doymak bilmeyen gözleri olan bazı zenginleri bu hale getirdi darbesiydi filan .

şak şak cılarını unutmamak lazım tabi sessiz kalanları unutmamak lazım para harcayarak bazı insanları hükümete kışkırt molotof attır ortalık karışsın sonrada tsk daki yandaşlara deki .

gelin darbe yapın elde edilen parayı kırışırız tabi milyar dolarlardan bahsediyorum yani senin benim milyar dolarlarımdan bahsediyorum .

nereye gitti bu kadar hortumlanan paralar ? kalkmış akp ye laf ediyorlar birde salak herifler akp sana artık haksız kazancı yedirirmi zaten bütün dertleride bu değil mi zaten .

akp geldi muslukları yerinden söktü ne yaptı sonra imf ye borcu ödedi yol yaptı köprü yaptı hava alanı yaptı yaptıda yaptı yapıyorda hala .

bunların hepsi milletten önce vatanın hakkı kimse paranın peşine düşmesin artık böylesine tokatlanmış tekmelenmiş gelişmesi gecikmiş bir ülkeyi aya kaldırmak kolay değil .

her gelen bir tokat atmış her gelen bir hortum sokmuş yok öyle yağma artık .

15 sene öncesinin rakamları nerde bugünün rakamları nerde kör değilki bu millet teknolojide var çok şükür tek tıkla kim ne halt etmiş şak diye önüne geliyor insanın artık .

parayı vatandan önde tutanlar vatanın geleceğini düşünmeyip kendi cebini düşünenlerin hepsi vatan hainidir bana göre . düşmanlardan daha beterlerdir bana göre .

tabiki ülke kalkınacak insanlar daha rahat bir hayat sürecek ancak bu o kadar olmayacak neden ?

çünkü geçmiş hükümetler anasını bellemiş ve belletmiş ülkeyi şimdiki hükümet yine iyi toparladı şükür demek lazım .

şükür demeyenler işte polisde taşlar vitrinde indirir sağa sola sataşır neden ? musluklar yerinden söküldü vatana harcandı ondan ee bu şerefsizlerinde de para vatan değilki .

bu yüzden otu boku bahane edip protesto ederler . etsinler protesto edenleri protesto etmekde var . sıkıntı yook .

artık vatan yiyecek paraları aydın doğan yada koç holding yada benzeri kalantorlar değil vatan yiyecek millet yiyecek .
güncel Önemli Başlıklar