bugün

Bir kere dik durmaya alıştın mı böyle yarım saat bile dayanabiliyor insan demek ki...
fiziğin temel kanununa dayanan dik duruştur. mesela bir "çark" düşünün. ilk harekete başladığı zaman düşük devirde döner. hareket devam ettikçe çarkın devri artar. burada da mevzu aynı. evvelden birkaç gün dayanıyordu ama artık iyice ivme aldığından çark etmesi yarım saate kadar düştü.

haydi bayrakları alıp sokaklara düşelim ve tarihi zaferimizi kutlayalım. trump a diz çöğdürdük resmen. arkadaşlar dünden beri yazmaktan parmaklarımız aşındı amk. adam 2 tweet ile operasyonu durdurdu hala trump da geri adım attı diyorsunuz. adam istediğini almış elbette biraz sırt sıvazlayacak ki zaten tiz çıkan karşı ses hiç çıkmasın.
Twitterden sabah bizi mahveden, akşam öven eden trump ı görünce çok da şaşırmadığımız durum. Önce tehdit ediyor, tutmayınca pence ve pompeo yu gönderiyor. Hemde defalarca tehdit etti. Bu kıvırmak olmuyor mu? Oluyor. Yüzümüze stratejik ortağımızsınız diyor arkadan ypg ye silah veriyor. Onunla kıyas edince erdoğan çok normal.

https://www.sozcu.com.tr/...180-derece-dondu-3129053/

--spoiler--
Zira sadece 23 saat 41 dakika önce, "Türkiye'yi ekonomik olarak mahvederim" diyerek yaptırım sinyali veren Trump, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştükten sonra," iki ülkenin ekonomi ilişkilerini geliştirmek için ciddi potansiyel var" dedi.
--spoiler--
Adam ihtiyar. Dik durmak bel ağrısı yapıyor heralde.
görsel

Önceden bir iki yıl sürer kandırıldım felan derdi. Şimdi bu konuda rekorlara koşuyor sayın cumhurbaşkanı 5 dakikada neyin kandırılması bu.

Şu bir gerçek türkiye nin Suriye politikası çökmüştür. Tutunacak dalı yoktur.
Türk askeri suriye'de koyuyor sesi burdan geliyor.

ağla lenger ağla
ben de ağlayayım
sana hdpden
trollük bağlayayım.
''dik durma eğil bu millet seninle değil'' gibi bir deyiş vardı bu o mu?
rte yarım saat değil bir ömür boyu dik duran insandır. net..
tayyib erduvan efsaneleri arasındaki yerini alacak olan dik duruştur.

önce "amerikan heyeti ile görüşmem, muhatabım değil, bir tek trump'la görüşürüm" diyor.
sonra "amerikan heyetinden pompeo ve pence ile görüşeceğim" diyor.

izleyelim;
https://streamable.com/xnpp8

helal olsun reisim, bu bir rekor.