1. 1.
    tayyeap giderse türkiye düzelecek sanmak

ne olursa olsun tayyeap gitmeli kim gelirse gelsin tayyeapten daha iyi yönetecek sanmak büyük bir yanılgıdır.

emin olun bu tayyeapten daha beter adam gelirse tayyeapi mumla ararsınız aynı ırağın sadddamı kemal sunalın filmindeki adamı aradığı gibi dikkat edin..

ben bu ülkeye iyi bir adamın geleceğine ihtimal bile vermiyorum böyle kaç seçimdir kaybeden kılıçdar meral hdp gibi oy için teröre yeşil ışık yakan örnekler varken...

tayyeapi de destekleyin demiyorum mükemmel yönetiyor demiyorum bu ülke şu an etrafı çevrilmiş bir vaziyette kim gelirse gelsin işi zor uyanık olalım diyorum...
    3 -15 ... melih06
  2. 2.
    tayyeap düşmanlarının sanrısıdır. bunlar karınca gibi tiplerdir 3 metreden fazlasını göremezler. yazık..
    6 -14 ... frank lucas
  3. 3.
    tayyipçi değilim ama (!) cı başlığı.diğerlerinin daha kötü olması imkansızdır.zaten ahaber izlemekten beyniniz kalmadığı için muhalefeti kötü sanıyorsunuz.giderse kimse yok demek ya aldığınız haksız menfaatlerin tükenmesinden gelen göt korkusu ya da tayyipi putlaştırmaktır.
    4 -6 ... kalbiburukcocuk
  4. 4.
    Bu düşünceye sahip olacak kadar kör olunamaz, olunmamalı .
    2 -4 ... al1vr
  5. 5.
    Düzelmesede daha da kötüye gitmez şimdi freni patlamış kamyon gibi gidiyor.
    2 -3 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    Feriştahı gelse rahat bir 10 yılı bulur.
    -2 ... futursuzumk
  7. 7.
    Mezarlıklar kendini vazgeçilmez sananlarla doludur diye bir söz var. Bilirsiniz. Kimse vazgeçilmez değildir. Helle tayyip bu yönetimi ile hiç değil. Ülke dipte yahu dipte. Biraz daha giderse hiç bir şey olmadan kendi kaçip gidecek! Bu düzen sürdürülemez çünkü. basında sansür var. haberini göremezsiniz. Ancak insanar intihar etmiyor mu sanıyorsunuz? Bunaldı insanlar bunaldı. iktidarından da muhalefetinden de... ya bu deli gömleği çıkacak ya yırtılacak. Ya da deli gömleğinin içinde het gün yavaş yavaş öleceğiz.
    1 -3 ... lesley mateas
  8. 8.
    Şartlandırılmış çaresizlik sendromu yaşayan minik farecikten ciyaklamalar.
    1 -3 ... rumeli71
  9. 9.
    Tayyipten sonra gelecek kisinin erdemli onurlu şerefli ahlaklı kendine degil ülkeye hizmet eden bir siyasetçi/lider olduğunu farz edersek(farz etmek zor, biliyorum.) Yok ettiklerini, bozduklarını yeniden düzeltmek için en az 20 yıl gerekli.
    Şu anki siyasetçilerin için de malesef böyle birini görmüyorum.
    -2 ... creme de la creme
  10. 10.
    hala anlamak istemeyenler var zihniyet değişmeli yönetenler değil. bir millet nasıl yönetilmek isterse öyle yönetilir. mesela adam oy veriyor çocuğuma iş verirler belediyede bir işim olursa hallettiririm ama önceliği vatanın geleceği olsa, partizanlık bırakılsa birşeyler olur.

bir de partiler barajı aşmalı ve her parti eşit söz hakkı olmalı. a partisi 50 kişiyse b partisi 50 c partisi 50. ama a partisi 135 kişi b partisi 15 c partisi 5 kişi. o zaman b ve c partisinin söz hakkı olmuyor gibi.

aman kim gelirse gelsin değişmez bu düzen b partisi başa geçse o da kendi yandaşına ihale verir , kadrolarına kendi adamını getirir.
    -2 ... minmimeranim