bugün

Utanmazlıktır başka bişey değil.
Kimse de dememiş tütü ne aq.
baleyi bilmem de taytın beni mahvettiğini söyleyebilirim onu icat edenin amk.
taytı bilmem de tütü maşallah...
Kadınların böyle düşünmediği açık. Camel toe ya bakmak gibi bişey galiba.
Ben de tam tersi aşırı severim. Tayt da bana göre her hareketi inanılmaz net gösteriyor, herhalde giysi olarak tercih sebebi de budur.
En son arkadaşlarla don kişot balesine gitmiştik. Çıkışta adamlar oturup baleti stalkladı fake diye. Bence azıcık balet kıskançlığı oluşmuş erkolarda. Neyse shshhss.
baletlerin giydiği tayt konusunda herkes birleşmiş.
nasıl birleşmesin aga.
şimdi balet, balerine çok romantik bir şekilde aşkını ilan ediyor, diz çökmüş yalvarıyor vay be dugusallığa bak diyorsun.
o an balet ayağa kalkıyor, önünü seyirciye dönüyor, bakıyorsun ki balet hiç te duygusal değil. düpedüz hayvani hislerle yaklaşmış balerine.
baleyi değil, "klasik baleyi".. modern bale öyle bir şeydir ki, alışkın olmazsanız program bitene kadar o tütüyü ararsınız..

https://www.youtube.com/watch?v=YOZmlYgYzG4

bunu çok severim, temiz bir kaydını bulana kadar da uğraştım, inşallah birileri o kadar düzensizliğin nasıl ezberlendiğine, orta asya türk kıyafetlerine ve adetlerine, bu kadar hareketin gerektirdiği muazzam kondüsyona ve 60 kişilik orkestraya saygı gösterecek uzunlukta izler..
dar bir şey giymeseler estetik yapıları ortaya çıkmaz ve hareket etmekte sorun yaşayabilirler. ki bizde hareketleri tam anlamıyla göremez ve anlamlandıramayız. büyük bı yetenek.
Aynen katılıyorum. Ancak, tütülü de tütüsüz de, o tayt bir facia.

Yani süperman in taytinin üstüne boxer giymiş gibi durması kadar gülünç.

Evet.
bale hakikaten güzel bir sanat dalı ama o erkeklerin giydiği tayt ve peşinden normal olmayan bir görüntüye sahip olan tütü denen giysi milleti baleden soğutuyor.
normal alışıldık kıyafetlerle yapılan temsiller haikaten izlenesi.