bugün

neyin kafasını yaşıyor merak ettiğim kızdır. millete götünü açıkca gösterince nasıl ahlaklı oluyor bunlar gerçekten hayret ediyorum. bunu kafası güzel belli bunun kafasını kim yaşıyorsa uçar eminim.
sübyancılık yapıp dinden bahseden papaz veya imamdan daha tutarlı olan kızdır. az biraz tarih bilgisi olan anlar.
ancak bahsetmekle kalır. evet.
Bide şey var ya memesi açıkta gezipte "ben sevişmem Müslümanım" diyen kız. Dur ya o kız bu başlığa mıydı?
Ahlak insanların giyindiği ile alakalı değildir.
tayt giymenin ahlaksız olduğunu düşünenlerin "zeka" kavramından bahsetmesinden daha normal olandır.

bence kırıntısı bile yok. *
oysa geyikli giyiyorsa noel babadan bahsetmelidir.

bir de taytın altına bootie tercih etsin mümkünse. *
Takke cüppe takıp kerhaneye giden adam kadar değildir.
Tayt giymenin mi, tayt giyen kadınları ahlaksız olarak görmenin mi daha ahlaksız olduğunu düşündüren bakış açısıdır.
Toplumumuzun eğitim sistemi ve bu eğitim sisteminin yetiştirdiği insanların düşünüş şekillerini göstermesi açısından itiraf niteliğindedir.
güldüren kızdır. bahsetmekle kalır. evet.
türban takıp park köselerinde krolarla yiyisen kızdan iyidir dedirtir.
Bahsetmekle kalır. Evet.
Kafası güzeldir. Evet.
Ahlak giyim tarzı değildir.
Fena halde güldürür. Evet.
Ahlakı sizden öğrenecek değiliz.
ahlak ile taytin ne alakasi var? birkac cumle ile anlat bana.
ahlak tayta kadar indi yani.
saflar sizi..
sizene insanların nasıl giyindiğinden, istediğine dilletir istediğine emcükletir sizene? istediğine gösterir elletmez. size mi kaldı sorgulamak.

aah, aaah.
Ben pantolonun içine giyiyorum üşümemek için. O yüzden istediğim kadar ahlaktan bahsedebilirim. Hepiniz ahlaklı olacaksınız.