bugün

Hakkında davacıyım hakim bey. kamuya açık alanda göz zevkimi bozuyor.
görsel
artık alıştım diye bilirim. birgün yol kenarında kusan biri ve karşıda taytla yürüyen bir şişko görürseniz emin olun kusan benimdir. Yeter ya bıktım artık daha fazla dayanamıyacam arabaların önüne atlıyacam.
seksi görünmekten ziyade, rahatlığından dolayı tayt giymeyi tercih eden türk kızıdır. Gayette sevimli ve güleryüzlü tiplerdir bunlar, kendiyle barışık olması tadına tat katar, isteyen bakar istemeyen bakmaz durum budur dedirten bacılarımızdır.
sexsi dobi'de diyebiliriz.
bakanın göz zevkinin ve estetik algısının içine zıçan kızdır. ben bile sevmem böylesini erkekler nasıl katlansın.
görüldüğü yerde polis ekiplerine haber verilmelidir. görüntü kirliliği diye ceza verilesidir.
kukusu brüt 850 gramdır.
tayt siyah ve hava güneşli ise çekilmezdir.
uzak durulası.
özgüven patlamasını yaşayan insan modelidir ya da evinde ayna olmayan kişi de olabilir.
özgüven patlaması yaşayan kızlardır.
empati yapıyorum sempati yapıyorum ne varsa deniyorum lakin anlamıyorum o özgüvenden bende istiyorum oy allahım, amin.
öldürülesi tiptir. inanın bana ben giysem daha çekici olurum. iğrençtir efendim iğrençtir işte.
karaya vurmuş balina gibidir.
erkeklerin gay olma nedenidir. kadınlardan soğuyoruz bir lütfen , bir lütfen siktirmeden gidiniz.
şişman olanın tayt giymeye hakkı yok mudur? sorusunu kendinize sorarak ortalama bir zekayla gayet doğal bir iş yaptığını anlayabileceğiniz türk kızıdır. Abi kız şişman, kot giyse sıkacak bırakın giysin taytını rahat etsin, zaten şişman bir insan olarak yeterince zorluk yaşıyordur.
tekstil sektörünün şişman zayıf ayırt etmeden ürettiği bir ürün olduğundan dolayı burda o şişki o zayıf bu sıska gibi bok atmalar yüzünden muzdarip hafif balık etli tombul kızlara bu ayrılıkçı yaklaşım niye. sen giyersen o da giyer en doğal hakkı yakışsın yakışmasın o öyle mutlu. bu kimseyi ilgilendirmez.
"zaten şişko dombili olduğum bariz ortada" "tayt giysemde giymesemde bu böyle kalacak" düşüncesindeki aynı zamanda bakımsız ve kolları kıllı türk kızıdır.
söyediklerimden dolayı 5 dk utanıcam.onlarda giysinler tabi hem kıç onların kimene bundan
teletabiye benzer.
görüntü kirliliğidir. bu kızlara çok yazıktır. hele bir de bıyıklı olanları tam bir fok balığına benzemektedir.
taytın patlamasını büyük bir dikkatle ve hazla bekleyen erkeklerin aradığı modeldir.
Kilosu değil egosu ezer.
görmek istemedigimiz su samurudur,.
(bkz: hangi mandıradan aldılar seni bilmem ki)
güncel Önemli Başlıklar