bugün

Ilıktır. Normal bir erkeğin o göte bakmama ihtimali yoktur.
Tayt giyen bir erkeğin gotune bakma olasiligi daha yüksektir o erkeğin.
ibne oğlu ibnedir.

vurduruyordur. bursalıdır.
edeplidir.
birçok arkadaşım böyle canlarım benim.
götten göte değişir.
Merak eder illaki bakar. Göz bu arkadaşım nereye kayacağı belli olmaz. Sonra ayva göbeği, memeleri diye gider.
gözü kapalı sikiyordur. icraatçidir.
O esnada kate upton'a falan bakıyordur. Yoksa böyle bir şey mümkün değil.
ılık veya dindar olmaya gerek yok ablası olması yeter.
müslüman ve türk değildir.
Ne kadar bakmak istemesem de göz bu bakıyor efenim. Dedirtir.
yolludur oglancisindan.
Evlenirim onunla.
memeler foradır.
Gururlu ve şereflidir. Tıpkı ben. Ailem bana insanların karısının kızının götüne başına bakmamam için özel olarak uyardıklarını hatırlıyorum.
sevgilisi vardır ya da evlidir, en son ihtimal daha güzel olan başka bir kıza bakıyordur.
ya da benim gibi yüz güzelliği daha önemlidir diyordur. *
evlenilecek erkektir. dininde imanindadir.
iradeli erkektir.
taytı giyen kızın götü aşure kazanı gibidir. kusmak istemiyordur. meme sever de olabilir. bilemedim bak.
ötmüyor

vurduruyor dur.
Yüksek vasifli türktür kendimden biliyorum. Zaten sevgilim var. Ayrica su anda bakmamiz gereken daha onemli seyler var.
Bakan kürttür...
namusuna şerefine düşkündür. bu devirde böyleleri var mı diye bir düşünce düşürür akıllara. helal olsundur.
Kendi cinsiyetini iyice öğrenmesi gerekendir. bana en mantıklı gelen açıklama bu. ama sevgilim varken ben de bakmıyordum ne yalan söyleyeyim.
O götü fare kapanın üzerindeki peynir. Gibi düşünen erkektir.
baktıkça nevsini kontrol edemiyeceğini düşünür. kapana rağmen peyniri almak isteyeceğini bilir. Ama o kapan canını acıtıcağını hatta ölümüne bile sonuç vereceğini düşündüğü için bakmayan hatta götün yanından dahi geçmeyen. Erkektir.
kör erkektir.hayal ediyordur.