bugün

Herkesin bildiği farzdır.
Herkesin yaptığı ama dillendirmediği şey.
farz dır diyeni büyük günaha sokacak bi durum dur!
katılmadığım, son derece yakışıksız bulduğum bir önerme.

benim için böyle bir farz yok. erkek dediğin uçkuruna sahip olmalı, sadece seviştiği insanların orasına burasına bakmalıdır. efendim müsaadenizle geçtiğimiz günlerde muhabbetimizi koyulaştırdığımız bir sözlük hanımefendisiyle yaşadığımız "garip" durumu paylaşayım;

s.h. (sözlük hanımefendisi): nihat seni beğenerek takip ediyorum.

h.n. (hassas nihat): sağ olun efendim, mahcup ettiniz.

s.h.: nihatcığım müsaitsen bu çarşamba bana gel de beni güzelce bir yala.

h.n.: sizin ağzınızdan çıkanı kulağınız işitiyor mu efendim? bu kadar basit mi yahu yalamak?

s.h.: 62 yaşındasın diye mi öyle dedin?

h.n.: bakın genç hanım, 62 yaşındayız diye kimseyi yalayamayız anlamı çıkmaz. ama yani gel yala deyince oluyor mu ya öyle? çok nahoş.

s.h.: nihat fotoğraf atıyorum.

ve fotoğraf şahsıma ulaştı. gerçekten de dökme bir vücut vardı. sabahlara kadar yalamamk için zor tuttum kendimi. olduğum yerde hopladım ve telefona sarıldım;

taytlı fotoğraf attığınız gördüm. buna bakmak bana yakışmaz efendim. telefonumdan hemen sildim. diğer fotoğrafta da memeleriniz görünüyordu. bakın kış geldi, üşütürsünüz. zatürre olursunuz allah muhafaza. o fotoğrafı da sildim.

isim verip rencide etmek istemiyorum, bu hanım arkadaşımı buradan donuzladım, telefondan engelledim, vergi dairesinden şikayet ettim. zira "olm o memelerden nasıl vergi alınmaz ya"! öhöömm.

erkek adama yakışmaz. o kadar!
arap emperyalistlerin kadın giyimi için uydurdukları çakma farzlar, sünnetler, vacipler arasında en başta gelen farzdır.
erkek olmanın farzlarından biridir.
edit: annemi kardeşimi tayt giyerek neden dışarı çıkarayım lan aaha ne alaka?
Mal yazar beyanıdır.
Anneni, kardeşini tayt giydirip sokağa çıkar da millet bu farzdan yararlansın o zaman. Yazık seni dokuz ay karnında taşıyıp, doğuran, büyüten anneye ya.

Edit: ulan gerizekalı! Neyse bir şey demeyeceğim ya.
amaç zaten kalçaları toplu yuvarlak ve çıkık göstermek değil mi? Ee biz baktık diye lafmı oluyor. Garip valla çok garip.
bakıyorum evet itiraf edeyim ama öküz gibi değil sadece ilk bakış sonra kafamı çeviririm bakmanında adabı vardır abartmayın beyler yok ben anama kardeşime tayt giyidirmem desenizde sapık sapıkdır her boka azar yüzünden bile.
bunu diyen kesin dinci (dikkat edin, dindar değil) olmalı.
tayt giyen kızın götüne bakmak farz (allah'ın emri ise) kesin anasının bacısının kıçına da bakıyordur. olur ya, ev hali işte pijama veya eşofman ile görünce inandığı emrine uyduğu allah'ın inandığı dinin (onun allah'ı onun dini) emri aklına geliyor ve dikizliyordur.

aaah atam ah!
atatürk din adamlarını astı dediklerinde sana kızmıyor hak veriyorum.
Ne bakarım ne bakılmasını tasvip ederim. Kendisini gostermeyi seven insanlar herseyde özgürdur. Harama girmek istemem. Isteyen istediğini giysin. Vakâ bu kişi eşim kardeşim yada çocuğum olmadığı sürece.
herkesin uygulaması gereken farzdır. o kız götünü sergilemek için onu giyiyor sizde bakarak onu mutlu edebilirsiniz.
abazanizm dininde herhalde.
güncel Önemli Başlıklar