bugün

Öyle götü başı gösteren kıza laf atmak normaldir. Onu giyen buna katlanır.
anormal olan şey ise, o kızın başı kıçı açık gezmesine rağmen, laf atanlara sinirlenip de karşılık vermesidir. ne günlere kaldık.
o taytı g neyse neyse (bkz: cinsel açlığın afrikasıdır türkiye)
taytlı göte şaplak attığında durana kadar bakkala sigara almaya gidip gelebiliyorsan eğer o göt güzel göt.
bunu söyleyene tayt giydirilip de s*kilmesi farzdır.
kimsenin tartışamayacağı gerçektir. onu giyip oranı açıyorsan lafı yersin.
aynısı kendi kız kardeşine yapıldığında tatar Ramazan'a bağlaması muhtemel oytun sıçmığı.
maalesef bu ülkede normal oluyor. tayt giyen kız bi de aikido biliyorsa o zaman kaçacak delik arasın o laf atan.
aynısını kız kardeşim de yaparsa lafı işitir. keşke yapmasa ama yaparsa iştir.

ben türkiyedeki tüm erkekleri toplayıp bakın şimdi benim kardeşim taytla geçicek, götü başı falan hep çıkıcak meydana, sakın ona bakmayın diyerek hepsini yola getiremem. buna gücüm yetmez. buna gücü yeten varsa da dikkatileri kardeşine çekmekten başka bir şey yapamaz.

toplumu eğitelim diyoruz. kardeşim toplumun eğitilmesini bekleyecekse baya bi beklemesi lazım.

ortalık bu durumdayken kardeşim ne yapması gerektiğine kendisi karar versin ve sonuçlarına katlansın.
tayt giyip götünü tanımadığı birçok kişiye göstermek onun için normalse laf yemeside normaldir.
laf atilmasi uygun degildir ancak bakilmasi icin giyildigi kacinilmaz bir gercektir.
Bunu diyen ise anormaldir.
Bakmayan ağır ılıktır zaten ama olayı abartıp'ta çirkinleşmekte bize yakışmaz.
Şerefsizliktir.
kimsenin inkar edemeyeceği büyük gerçektir.
-tayt giyen kıza hitaben
bu göte ben bakmayacağım o bakmayacak
eee kım bakacak kevaşe?
direk tecavüz en normalidir.
Ülkemiz içinde doğaldır. Kimse yadırgamaz öyle götü başı açarsan buna katlanırsın. Acı ama gerçek.
kimsenin hayır demeyeceği gerçek.
Laf atmak artık son noktadır,ama bakmak veya ateşlenmek normal denebilir
Boku cikmis sapiklik sorunu olan kisinin fikri.
Kimsenin itiraz edemeyeceği açık Saçık gerçektir.
Her türlü laf normaldir. O göt gözüküyorsa yapacak fazla bir şey yoktur.
herkesin bildiği durumdur.
Herkesin bildiği ve uyguladığı olay.