bugün

Sokakta tayt giyip vücut hatlarını yurdum abazanlarına sergileyen kızların düştüğü durumdur.

Bu ülkede dedeler bile cumadan çıkıp 22 yaş altı taytlı kızlara halleniyor. Bunu bile bile taytla sokağa çıkıyorsan kusura bakma seks mezesi olursun.

22 yaş altı tayt giymesin yazık.
şu dedeler ölse de şu millet rahatlasa...
Bakıyorum seviye yine yerlerde.

Abazalıktır. Bu düşüncede olan bir insana malzeme oluyor demek. insanlara bok atmak.
her nesil erkekler biraz daha modern olup taytlı kızlarımıza bakmasada, her nesil kızlarıda bir o kadar açılarak durumu dengeliyor. yani birgün bizde o dedeler olacağız.
bu kadar abaza barzo olunca normal durum, ama giyme seks malzemesi olursun tavrı,gerçekte olsa yanlış.o zaman nefeste almasın kimse,çünkü ondan tahrik olan bile var.
kız tayt giymesin, makyaj yapmasın, etek giymesin, süslenmesin. e be koduğum sen o gözüne bir mukayet olsan? nasıl fikir? sen o kadar dayanıksız, o kadar çelimsiz, o kadar kendine hakimiyetten uzak ve sefilsin ki, bakmadan duramıyorsun. bu yüzden ben istediğim gibi giyinemeyeceğim öyle mi? hassiktir oradan. hassiktir.
çıplak dolaşsam dahi bana tecavüz etmeye hakkın yok.
Sapkın düşüncedeki ahlak yoksunu aklı zehirlenmeş adına da medeniyet demiş moderenlerin kabul etmek istemedikleri gerçektir.
gerizekalı beyanatıdır.

dar pantolon giyen erkekte o dedelere seks malzemesi olsun o zaman.

ördeğin ve damacananın ne suçu var peki?

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
o kafadaki erkek de "zihnindeki" o malzemeyle bi ömür yetinmek zorunda kalır. üzgünüm.
Iğrenç laflarınızı buralarda kusmaktan vazgeçin, biraz ötede havlayın!
seks malzemeyle mi yapılıyordu? siz malzemeyle mi yapıyorsunuz?

çiğden mi yapıyorsun? küçük soslar, sürprizler katmıyor musun?

https://www.youtube.com/watch?v=tAYvjRFd6uk
güncel Önemli Başlıklar