bugün

vücudunu teşhir etmekten haz duyan ahlaktan yoksun bu kızın amacı, nefsine hakim olamayan erkekleri günaha sokmaktır.

oysa bilmiyor ki; cehennemde yanacak olan kendisidir.

Elbise vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde bol olmalıdır. Kadının dar elbise giymesi dinimizce yasaklanmıştır. Vücut hatlarını belli eden dar elbiseler giyen kadınların "giyinik çıplak" ve "cehennemlik" olduğunu Peygamberimiz hadisinde haber vermektedir.
ata binmektir.
totosunu sağa sola savura savura yürür ve erkeklerin ona baktığını hissettikçe kendisini tatmin eder.
Erkekleri bacaklarına baktırmaktır. Ahlaktan yoksun denilesidir.
alparslan hocamızın tabiriyle zalimdir. zalimsin!
modayı takip ediyordur yada yoga dersi görüyordur. büyük ihtimalle kızların çoğu rahatlamak için tayt giyerler, erkekleri etkilemek için genellikle mini etek giyerler.

(bkz: şakirt tespit edildi)
belki de sadece tayt giymektir.
kızlar eğer güzelseniz giyin, çirkinseniz aman uzak durun diye de bir tavsiye verdirtir.
zalimlerin en zalimi müşriklerin en müşriki olmaktır. allah c.c yakacaktır bu kafirleri inşallah. allahu akbar!!!
Kapali olup parduse giyip butun hatlari belli olan kadinlari da gorduk. Tayt dalgasi falan yapmayin burda,boyle bir genelleme yapilamaz.
sanıldığının aksine rahat olduğundan tercih eder. Hala deli gibi bunun muhabbetini yapan, tayt giyen kıza bilmem neler yüklemek saçmadır. isteyen istediğini giyemeyecek mi, pekala giyer. Bunu çekiştirmek, hele ki bizim milletimizin en asli görevidir, yapmayın böyle şeyler.
tunikleri taytsız giyince iyi şeyler olmamasıdır.
belki üstüne bol bir t shirt veya gömlek giymeyi düşünüyordur.
nasıl giydiğine bağlı amajtır. taytı mesela kafasına geçirmişse delidir.evet.
Sadece kendisine yakıştığını düşünmesidir farklı amaçlar aramamak gerek. Ayrıca bir kız tayt giydi diye erkeklerin onu rahatsız eder şekilde süzmesi de erkeğe verilen bir hak yada davetiye değildir.
erkeğin kot giymesiyle aynı amaçtır.sadece giymek. yakıştırıyordur giyiyordur nedir bu illa her harekette sosyal mesaj verme amacı ?
ağdasız bacağını göstermeme çabası olabilir kot giyip de bacak bacak üstüne attığında malum kıllar gözükebilir etek zaten giyemez yani amaç budur yada olabilir bilmiyorum.
varsa da öyle bir amaç üzerine erkekler kadar düşünmemiştir.beğenmiştir giymiştir.
yirmi dört saat s.kini düşünen hanzonun amacıyla aynı olmayan amaçtır.
yakışanı var yakışmayanı var. demem şu ki; yakışmıyorsa giymeyin efendim. yakışanlara büyük hakaret ediyorsunuz. benim eyyorlamam bu kadar.
tayt giyilmek için üretildiğindendir. ne yapsın kız süzme yoğurt mu yapacak taytla?
erkekleri osbire yönlerdirmektir ve bundada %90 başarılı olur.
hic bir seydir. Cani ister giyer.
yeni bir konu başlığı gerektiren hede. (bkz: kızların tayt giymesinin en çok erkeklere dert olması.)
sevabına biri açıversin şu başlığı üşeniyorum
vücut hatlarını meydana çıkarıp, erkeklere, bakın ne kadar seksi baldırlarım ve popom var demek istemesidir.
tamamen dikkat çekmek içindir, bu tür kızlar ar duygusunu yitirmiş kızlardır.