1. 1.
    Başak Ermiş erkek arkadaşı Can Topçu tarafından tayt giydiği için darp edildiği iddiasıyla kendi sosyal medya hesabında video paylaştı. Konu ekşi sözlük sitesinde gündem oldu. Bazı kadın dernekleri olayı kınayan paylaşımlarda bulundu.

Haber: https://youtu.be/1CHDFjZNgVU
    -2 ... elhaci
  2. 2.
    hem sekülersin hem de yobazlık yapıyorsun. çok anlamsız. seküler olmayı sindirememiş kişi davranışı.
    2 -2 ... elitist power
  3. 3.
    sevgilisi olan kızların giyim kuşamına önem vermemesinden kaynaklanan husustur. siz bakmayın laiklik safsatalarına falan bizim erkek milleti bi yere kadar sabreder sikerim taytını der dayağını atar. bu hiç değişmedi değişmeyecek kızların sevgilisi varsa dikkat etmeli insan içine çıkabilecek elbiseleri tercih etmelidir.
    2 -5 ... frank lucas
  4. 4.
    Bizde böylelerini insanlıktan nasibini almadı diye mi dövelim şimdi bunu mu istiyorlar. Bu mu terbiye yöntemi...
    -1 ... uzay muhtari
  5. 5.
    Başlık altında yobazlığın ne demek olduğunu bilmeyen cahilller görüyorum. Çok zor değil elinin altındaki telefonla google girdiginde yaz başa hemen çıkar anlamı. Yobazlık bir ideolojide bir dinde veya bie fikirde aşırıya kaçmaktır. Seküler biri de gayet yobaz olur. Şimdi bye bye.
    3 -4 ... rechtsstaat
  6. 6.
    sevgili olurken ve sonrasında çok masum ve düzgün bir adamdı da tayt giyince mi delirdi ve bunları yaptı bu eleman? tabi ki şiddeti savunacak değilim ama sanki o şerefsizin kızın tayt giydiğini gördüğü an bu kişiliğe bürünmüş gibi anlatılması aptalca... bu tipler herkesi silkmek için bukalemun gibi kılıktan kılığa girip rol yaparlar ama benim kıza kimse bakmasın diye de böyle delirirler. ulan sen o kızı ayarlamaya çalışırken çarşaf mı giyiyordu o kız, öyle beğendin de asıldın o kıza?
    4 -1 ... manyak olmaya karar verdim
  7. 7.
    yobazlık değil.

sevgilisini kıskanan, normal, şerefli bir adam davranışıdır.
    1 -7 ... sokar
  8. 8.
    Ortadoğu'da sıradan bir gün.
    7 -1 ... anti sosyal
  9. 9.
    valla kimse kusura bakmasın, twittlerinde ben maço ( barzo) seviyorum diyen bir arkadaş kendisi, rüzgar eken fırtına biçer, bu tiplerle sevgili olursanız sonuçları bu olur sonra ağlamayın.
    4 ... husamettin cintonik
  10. 10.
    Genç kızların erkek arkadaşı seçimlerini etkileyen o "piç" ayrıntısı var ya?

Onu çok yanlış yerde bulduklarını ancak kendilerine piçlik yapılınca anlarlar

Hoş, böyle kadınlar yarın bir gün barışıp onu döven erkek arkadaşına laf eden kişilere saydirmaya başlayacak kadar da psikolojik açıdan deformelidirler.
    6 -2 ... ups boobss