bugün

Kesinlikle seksi görünmektir. Dene bak bi. Taaayt.

Hele o ağzın a harfi sonunda açılması yok mu. Ya o son t harfi. Tthh. Üff be. Evet.
rahat gezebilmektir. bir de ayak bilekleri görünen tayt giydiyse sevimlilikte combo yapmıştır.
Sportif. Deniz kenarında böyle.
Bir amacı falan yoktur. Hem rahat hem tatlı göründüğü için iyi bir alternatiftir. Kendine yakıştıran her kız giymeli bence.
amacı, mamacı yoktur kardeşim götünüzden element uydurmayın, tayt giyen kız çağdaş ve medeni olduğu için çağa ayak uyduruyordur hepsi bu.

tanrıya şükür ki laik ve çağdaş bir ülkede yaşıyoruz.
Özellikle şeftalisi kabak gibi meydanda olan kızların amacı cinsel bölgelerini göstermek ve erkeklerin beğenisini toplamaktır. Bazılarına çok yakışıyor.
(bkz: adana limanının sansürsüz pozu)
Ben burdayım mesajını verip beğeni toplamak.
yobazların zannettiği gibi '' bakın bana ne güzel götüm var'' olayı değildir tamamen çağdaşlıkla ve modernlikle alakalı bir şeydir.
ingilizce "Tight" kelimesini telaffuz etmektir.
bilinmeyen ve merak edilmeyendir. Hani kizlar kendi aralarinda "ay tayt giymis yakismamis hih" seklinde dedikodu yapsalar anlarim da sevgili hemcinslerim ne ayaksiniz oglum size ne oluyor?
uludağ sözlük mal turnusolu tadında deneye konu olan kız. Giyen demiyorum diyen diyorum. Yayında ve yapımda emeği gecen tum geri zekalilara sevgilerle. Esen kalın. Evet.
Sporda rahat hareket etmektir. Oh be.
tayt demenin neresi seksi anlamam.
kesinlikle rahatliktir.
'diyen' kelimesini 'giyen' olarak algılayanları ifşa eden başlıktır. evet.
amacı falan yoktur rahat olduğu için giyer. ayrıca tayttan tahrik olan erkek maldır.
Tayt demektir.
güncel Önemli Başlıklar