bugün

basit popüler kültür şarkıcısı kimliğinden çıkalı bayağı oldu ama kendisi 21.yy efsanesi olma yolunda ilerliyor desek kimse itiraz edemez herhalde artık.

müzik sektörünün cristiano ronaldo'su olan kapasitesinin tamamını hatta daha fazlasını çalışarak ortaya koyan bir sanatçı taylor swift tıpkı cristiano gibi.

şu aşağıdaki stüdyo ve canlı performanslarını dinledikten sonra müziğine kimse laf uzatmasın artık bir zahmet.

https://youtu.be/0et5u0p1ESg
Efenim o kadar güzel bir kadın ki. Bacaklarına yanaşıp kedi gibi sürünesi geliyor insanın. Evet.
Şu sıralar deli gibi dinlediğim hatun kişisidir.
tarzı güzel, yüzü güzel, şarkıları güzel, sevgilisi güzel ama sesi o kadar da güzel değil.
Era's adlı konser turunda görev yapan her kamyon şoförüne 100 bin dolar ikramiye vermesi büyük yankı uyandırmış.

https://www.milliyet.com....in-dolar-ikramiye-6984577
ivana sert gibi.

Ama taş be gelse yamacıma keşke.

Kütür kütür ka..

Hala dibimi düşürüyorlar.

başka bişe bunlar.

Götünden ayrılmazdım bunun.

Para kokusunu alınca kuduz köpek kesiliyorsunuz derdi.
Guzelligine, kisiligine bir sey diyemem. Ama sarkilari kendimi bildim bileli kulagimi tirmalamistir. Kim nasil tahammul ediyor hic anlam veremedim. Bir sarkiyi alt yapisina ve muzigine ragmen sirf sozleri guzel ve bir cogumuzun sorunlarina deginiyor diye cevirip cevirip dinleyebilmek de bir beceri olmali.

Kimse hakaret olarak algilamasin. Bunlar benim dusuncelerim, belirtmek istedim, belki hemfikir olan vardir. Dinleyen dinlesin. Benim muzik tarzimi da sonuna kadar elestiriyorlar.
34 yaşında dünyanın en çok kazanan kadını.
i knew you were trouble şarkısı dışında hiçbir şarkısını beğenemediğim şarkıcı. tatlı hatun ama şarkıları bayat geliyor bana.
13 sayısına olan bağlılığı nedeniyle 5 minareli şehrimiz bitlis'i aklıma getiren şarkıcı.
hem güzel hem zengin hem ünlü ve sadece 34 yaşında.
isimde karizma... dibim yıkıldı.

Düştü bile diyemedim.

Köpeği olurum.

Yürüyüşünü yesinler ya görsem aklım gider.
türkiye saatine göre bugün 34 yaşına basmış olan, son zamanlarda eski albümlerini revamp edip üstüne yeni şarkılar ekleyerek çalışmalar yapmakta olan abd'li şarkıcı.