bugün

adana demirspor'un kiralık olarak kadrosuna kattığı potansiyeli yüksek hücumcusu. geçen sezon ise bandırmaspor'da kiralık olarak oynamış ve 14 gol atmıştı. g.birliği altyapısında yetişmiştir. ve halen g.birliği'nin sözleşmeli futbolcusudur.
ptt 1. ligte en dikkatimi çeken futbolculardan biri. oyunu hızlı ve dikine oynayan ve sürekli pres yapan bir eleman. altyapıdan yetiştiği kulüp sağlam olunca ister istemez iyi bir kumaşa sahip.
Bu sezon alanyaspor'da futbol yaşantısına devam ediyor. Boluspor'a 1 gol attı bugün.
Bandirma'm in eski golcusu
Bi inat ugruna geri yollamislardi yazik oldu.
yakında a milli olabilir.
bir zamanlar bandırma'm da oynamıs top tepici
fırtına gibi masallah.
Bugün Alanyaspor Beşiktaş maçında döktürdü. Evet.
görsel

Ömer Çelakılla akrabalığı yoksa ben de bir şey bilmiyorum.
dün akşamki maç için nihat kahveci'nin kendisi hakkında "saçını düzeltmekten defans yapmayı, atağa çıkmayı unuttu" dediği topçu.

kendisine kesinlikle katılıyorum. ayrıca uzun zamandır gördüğüm en kötü saç stiliydi.
Top toplayıcı veleti itmesi çok doğrudur. O veledi zina zaman geçirmeye oynayıp topu vermiyor o küçük yaşıyla aklı nelere çalışıyor. Bu bir futbol, oradakiler bundan ekmek yiyor. Takım son dk bastırıyor, bu velet topu vermiyor. itip topu alması normal. Ne yapacaktı yanağını okşayıp topu ver evladım mı diyecekti, zaten tansiyon yüksek son dakika.
Şey değil mi lan bu? Maça bileklikle gelip oyuna gireceği vakit çıkaramayınca koparıp atan artist. Adama 5-10 dk müsaade etseydiniz rahat rahat saçını başını düzeltip, takılarını çıkarsaydı biz beklerdik onun keyfini.
Yılbaşını umrede geçiren topçu.

Kaynak; https://www.odatv4.com/sp...ni-umre-de-gecirdi-264873

BiZiM GENÇLERiMiZ BÖYLE. IŞIL IŞIL. SiZiNKiLER DE SiZiN GiBi RENKLi DÜNYANIN LGBT'Li ÇOCUKLARI.

Demek ki içimizde hıristiyan adetlerine uymadan da islamı yaşayan kardeslerimiz de var. Allah kabul etsin.

Z kuşağı bu istikamet üzere olmalı. Sapıklıklardan medet umanlar okur da utanır belki. Doğru yol bir tane. Yılbaşında da olması daha da güzel. Rabbimiz sayılarını arttırsın inşaallah.