Advertisement

 1. 1.
  whitesnake in pek çok klibinde oynamış bir zamanların ünlü manken ve fotomodeli. whitesnake'in 1987 yılı albümünün video kliplerinde vokalist david covardale'i ayartmış ve evlenmiş, iki yıl da evli kalmıştır. david'i aldatması üzerine boşanmışlardır. alkoliktir. david bu evliliği hayatının kabusu olarak dile getirmiştir.pek çok ünlü ile kafasına göre takılmıştır ( ki bunlardan biri de motley crue nun ünlü ve seksi davulcusu tommy lee dir )yürüyen kızıl saçlı ve son derece tehlikeli bir canlı bombadır. zamanında pek çok whitesnake hayranının yüreğini hop hop hoplatmıştır. ancak üzülerek söylüyorum ki günümüzde, alkolün ve yaşadığı hızlı hayatın ve tabii ki ilerleyen yaşın etkisiyle çökmüş, bir nevi banu alkan olmuştur. çok ilginçtir 2002 yılında beyzbolcu kocasına şiddet uygulamaktan tutuklanmıştır. 2002 modeli şu linkten görülebilir;

  http://www.thesmokinggun..../mugshots/kitaenmug1.html
  2 ... ditty
 2. 2.
  zamanında ne kadar güzel bir afet olduğunu izlemek isteyenler için;

  http://www.youtube.com/watch?v=1odOnc6twYI&NR+

  http://www.youtube.com/watch?v=ISVOTW_gkNM+
  1 ... ditty
 3. 3.
  coverdale page albümündeki şarkıların pek çoğunda gönderme yapılan zamanın taş hatunlarından.
  ... slide
 4. 4.
  ciddi anlamda eski halleri bir tanrıçayı andırmaktadır.
  ... mutlu depresif
 5. 5.
  '80'lerde cok gonuller yakan, nice yeni yetme oglanin rock'n'roll'a bulasmasina sebep olan kizil dilber.
  ... no soporto el rap
 6. 6.
  bir çok whitesnake klibinde oynamış david coverdale in laneti olan zamanında muhteşem güzel olan bir bayandır. david coverdale gibi muhteşem bir adama böyle karaktersiz bir kadın hiç yakışmamıştır bence. kitaen bir röportajında coverdale ile yatmak için 3 ay beklediğini, tommy lee ile ise 4 hafta sonra bu işi gerçekleştirdiğini söylemiştir. buradan ne anlıyoruz tommy lee gibi çirkin bir erkek coverdale e tercih edilebiliyorsa kızların piç erkek tercihi diye bir gerçek olduğu kesindir.
  ... cliffburton
 7. 7.
  ah ah çocukluğumun ergenliğimim hatunudur. ne zaman ismini ansam delikli sabunlar gelir aklıma. eskiden youtube yoktu tabi. eski ağır abilere yalvar yakar whitesnake klipleri almaya çalışırdık. güzel günlerdi tabi.
  ... zipcikti cafer