1. 1.
    korkak hayvanlar ama sırf bu öfkeli halinden dolayı tuhaf bir karizmaları var gözümde, dünya üzerinde kimseye eyvallahı olmayan tek canlı heralde bunlar.

mesela kedi götü kalkık bir hayvandır ama gelip kendini sevdirir, oyun oynar, sahibini kollar falan. geçen rus bir manyak izledim rolls royce'una kaplan bindiriyordu, düşün doğanın en vahşi hayvanları bile gayet uysallaşabiliyor.

bu horozla tavuk enteresan ama. bir kere hayvan sürekli tetikte, sürekli kaygılı. kafa saniyede 30 defa etrafı kolaçan ediyor. hayvanı izliyorum arada ayağını yere basarken bile duraksıyor, özel harekatçılar gibi yavaştan yavaştan basıyor. yanına yaklaştığında geldi yine tipini siktimin dercesine asabi bir yüz ifadesi ve ses tonuyla uzaklaşıyor. bir kedi gibi eline alıp sevemiyorsun mesela. yıllardır insanlarla iç içe olmasına rağmen her daim öfkeli ve isyankar. hele bir de gurk'a denk gelirsen yarrağı yedin vakit kaybetmeden topukları yağla çünkü etrafta civcivleri varsa amına koymak üzere harekete geçmiştir bile.
    39 -6 ... nesgayfe
  2. 2.
    onlar dinazor soyundan geliyomus ondandır.
    8 -1 ... nobody s
  3. 3.
    alkışladığım tespit.
    altına imzamı atıyorum. *
    6 ... eylulsabahi
  4. 4.
    insan gibi bir düşmanları var gayet normaldir.
    4 ... kafam bir milyon
  5. 5.
    Hergün yavrusunun yendiği ebebeynden ne bekliyorsun.
    Dua et katliam yapmıyor.
    10 ... atlant isten gelenadam
  6. 6.
    dinozor argümanı mantıklı. neydik ne olduk, biz bu hallere düşecek adam mıydık diye dertleniyor demek ki hayvan.
    3 -1 ... nesgayfe
  7. 7.
    neticede ataları trex. o yüzdendir bence.
    10 ... t i b b
  8. 8.
    Genellikle yumurta toplayinca delleniyor anneannemin ki. Yemeyecen etmeyecen ver bari biz nasiplenek diyorum bırakmıyor değişik. Dövüşerek alıyoruz yumurtayı.*
    8 ... kale3112
  9. 9.
    Her sabah yavrunu tavada pisirseler sinirlerine hakim olabilir misin? Ya da haslasalar desem?
    3 -1 ... nocountryforoldmen
  10. 10.
    . . . Yarmışım öfkesini.
    . . Horoz çıkmış tavuğun üstüne işin en civcivli zamanı. iki tane buğday at jet gibi tavuğun üstünden inip yemek yemeye geliyor.
    . . Bize ters abi. Yemci tükkanını verseler o tavuğun üstünden inilirmi be.
    2 -2 ... kupune zararsiz keskin sirke