1. 1.
    muhalefetin goy goy arayışıdır o .

başka bir cacık ları yok it gibi açık arıyorlar aciz aciz .

ulan öyle bir şey olsa bile sana oy mu veririm lan ben .

milletin seçtiğinden başkasına oy yok bende . neden ?

ben milletimi canımdan çok seviyorum ve sonuna kadar da milletime güveniyorum .

yani bu millete aptal diyenlerin koyun diyenlerin ne kadar aşağılar da olduğunu hesab et diye söylüyorum .
    5 -1 ... tiamat
  2. 2.
    Yakın zamanda 15 günlük tavuk stoğu kaldı demişlerdi. Eksilere iniyoruz sanırım. Tavuk stoğumuz dolduğunda da bakiyemizden gider muhtemelen.

Kaynak?
    3 ... gethere
  3. 3.
    Bitsin de makarna ve tavukçular aç kalsın. Ekonominin durum anlaşılsın.
    1 ... ultraviyole
  4. 4.
    2017 haberiymiş la kendimi bi an akepeli sandım. Satılmamış bu arada. Stoklarla ilgili bir haberdeyok. Karıştırmayın ula ortalığı.
    1 ... san marino sazcisi
  5. 5.
    Yarın Ultra vizyonlu gıda bakanı fakıbaba, tavuk krizini aşmak için marstan tavuk ithalatına başladık derse gram şaşırmam.
    ... serdarsl06
  6. 6.
    Yapma yahu? Demek tavuk eti stoğu bitmiş, o zaman bu millete para var demektir. Yoksa tavuk eti stoğu bitmezdi. Bakın kırmızı ete. Stok bitiyor mu hiç? Hayır. Neden? Çünkü alan yok.

Tavuk etinin stokları bitiyorsa, acilen zam yapılmalı.
    -1 ... n dakota
  7. 7.
    içerden aldığım bilgiye göre stoklar bitmiyor. Ama son bir ayda ciddi zamlar yapıldı, fiyat etiketleri değişti. Bu da satışları etkiledi. Buna bağlı olarak fiyatlar biraz geri çekildi. Satışların durağanlığını fiyatlara değil ramazana bağlıyor sektör. Bakıp görüciz. Millet artık piknikte tavuk mangal da yapamayabilir, yapabilir de bilmiyorum. Bütün bu tespitleri tavuklara fiyat etiketi basan bir işçinin anlattıklarına dayanarak yapıyorum.
    2 ... ngark
  8. 8.
    Sıkıntı olmaz panpa. Yumurtadan çıkan civcivin tavuk olması 20 gün sürmüyor zaten.
    1 ... centurion
  9. 9.
    Seri üretim fabrikalarının günde on binlerce ürettiği tavukların bittiği iddiası denebilir.

Bu iddianın sahibinin kaynağı ancak götü olabilir.
    1 ... herteldenyazar
  10. 10.
    yani tavuğun götünden de muhalefete oy çıkmaz .

daha değişik şeyler araştırmak lazım . daha vizyon sahibi olmak lazım .

mesela milletin sevgisini saygısını güvenini kazanmak lazım .

yoksa değil oy almak bu millet size günahını vermez günahını .

sen güvenmediğin adama oy verirmisin ? heh işte aynı hesap .

ordan anla ne kadar çıkmaza gömüldüğünüzü . boş işleri bırakın yani .

git tavuk çifliği kur o kadar düşünceli isen . misal yani .
    2 ... tiamat