1. 1.
    bir gerçek.

nasıl ki mc donalds şubesi olan iki ülke savaşmıyorsa, tavuk döner büfesi açılmış olan bir semt varoştur, bu çok açık.
    2 -3 ... ebu fesat
  2. 2.
    örnek verecek olursak biri tarlabaşı öbürü bağcılar. buralarda tavuk döneri yasaklasak kalkınabilecek potansiyel var aslında. mc tadında olmasada iyi bir yerlere gelebilirler.
    -3 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  3. 3.
    halk seviyordur yiyordur. varoşlukla ilgisi yoktur. kaç ülke gezdiniz de milletinize varoş diyorsunuz anlamadım ki!
    1 -1 ... mls plt
  4. 4.
    Tavuk döner ney be köylü müsün köylü köylü tabirler.

Sosyetede onun adı turkish chicken döner kebabs tır ve cemiyetten arkadaşlar ile ara sıra mahallemizdeki country food restaurant da porsiyonu 250 pound dan severek tüktiriz.

Turkish chicken döner kebabs a tavuk döner diyen varoşlar ile aynı havayı solumak acı veriyor.
    2 ... uzay muhtari
  5. 5.
    Zurna tavuk döner fanı olarak çok üzüldüm.
    ... yordle
  6. 6.
    tavuk döner girmeyen semte güneş girmez demişler. o yüzden katılmıyorum aga tavuk döner işçinin dostudur, yarenidir, yoldaşıdır. öğle arasında tam ekmek arası tavuk döner yemeyen tesisatçı, boyacı, inşaat işçisi, taksi şoförü veya herhangi bir masa başı olmayan özel sektör çalışanı tam olarak doymaz doyamaz..
    1 -1 ... mel mel bakan gibson