bugün

Yazarların yazarlara tavsiye etmediğii şeylerdir.

(bkz: iki lirayla starbucks a girmek)

gibi.
Dinlemeyin sayın sözlük, nasıl bir dipsiz kuyudur bu: https://www.youtube.com/watch?v=o6Q8Y9rhLQc
Anneye karşı gelmek. Çok doldum bu konuda evlenecek yaşta anamdan dayak yiyorum.
aşırı masturbasyon.
Başkasında kalmak.

Kıçıma yatağımı yapıştırıp gezeceğim artık, başka bir yatakta asla uyuyamıyorum ve kafayı sıyırmama ramak kaldı.

görsel
Bu saatte uyumamış olmak.
(bkz: Karamsarlık)
huzurunu kaçııran şey ve kişilerle yakınlık kurmak.
Türkiye'de haberleri takip etmek.
çok uyumayın, çokta çalışmayın her şeyin fazlası zarar.
Hafta içi 17.00 dan sonra istanbul’da araba kullanmak.
mars'a gitmeyin mesela. yahu bu kadar geniş kapsamlı başlık açılır mı ?
Ekmek paranız yokken keyif çayı içmeyi tavsiye etmiyorum, ac karnına çay mide bulandırır.
Hastayken hasta değilim demek asla tavsiye etmem.
Sarhoşken telefonu elinize almayın.
Metrobüse binmek
Açıklanan vaka sayılarına inanmak.
sigara ,içki ,gecinemeyeceginizi bildiğiniz halde evlenmek , sırf yalnız kalmamak için çakallarla arkadaş olmak.
başkalarının bulunduğu bir yerde bir şey yaparken tedirgin olmayın, çekinmeyin kimse sizi izlemiyor. ne kadar absürd bir iş yaparsanız yapın en fazla 1-2 gün insanların gündem malzemesi olursunuz sonra yeni bir dedikoduya geçerler.
insanları memnun etmeye çalışmayın, ne yaparsanız yapın kusur bulur beğenmezler.
mükemmel olmaya çalışmayın, insanlara ütopya sunsanız biri çıkıp canım sıkıldı deyip bozgunculuk çıkaracaktır.
bu kız beni reddeder, rezil eder, tersler milletin içinde herkes bana güler demeyin gidin konuşun delikanlılık sizde kalsın, arkadan iş çevirmeyin.
yaptığınız hiçbirşeyi sorgulamayın artık yapmışsınızdır, zamanı geri alamazsınız. artık o yapılan yapılabilecek en iyi alternatiftir. kafaya takıp şimdiyi kendinize zehir etmeyin.
burayı okuyup başkalarının lafına göre hayatınızı yönlendirmeyin, kendi çizginiz olsun yaşadıklarınızı tecrübeye dönüştürün.
Sabah 18 de işe gidecekken gecenin bu saatinde ayakta olmak.
Sake. Veya osake.

Benim ne idüğü belirsiz dediğim içkilerden, tam ara damak, ne tatlı ne ekşi, davetlerde mavetlerde yudumlanabilir bir içki, doldur be usta denecek içki değil, ama kafası sonra sağlam vurabilir yine de dikkat etmek lazım.

Bir capom hanımefendi tanısam da, "osake osake, yatalım aynı battaniyeile" desem, ay anlatır mı ki tam olarak nasıl yapıldığını?
bağımlılık yapan her şey.
beyaz piliçlere fazla göz yummak.