bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    memleket meselelerine duyarlı bir yazardır efem. hatta bi kere şahit oldum belediye açtığı çukuru kapatmıyor diye yetkilileri mahkemeye vermeyi düşündüğünü söylemişti. ayrıca mikro milliyetçi olup esmer sivas halkının en sarışın kişisidir.
    3 ... darwen
  2. 2.
    şu an itibariyle sözlük bir cadı kazanmıştır. hayırlı olsundur. asaaabi kişiliğe sahip olup yazdıklarına müdahale ettiğimden dolayı didiştiğim sarışın, hemşom, arkadaşım ayrıca.
    5 ... silte
  3. 3.
    e yoook artık demek istiyorum buradan. kaçıncı cadı kardeşim bu taklit de bir yere kadar yani. **
    2 -1 ... witch
  4. 4.
    hakiki cadı, öz hakiki cadı gibi türevleri yakın bir zamanda aramızda göreceğimize inancımızı pekiştirmiş 3. nesil cadıdır, yazardır, hoşgelmiştir...
    3 ... regret
  5. 5.
    hemcinsi olarak fikirlerine katıldığım,seve seve onunla birlikte taşlanacağım yazar.
    3 -1 ... scorpoison
  6. 6.
    "hani bana, hani bana" diyen yazar.*

edit: hani bana hani bana diyen kendisi değil serçe parmağıymış.*
    2 ... raffine
  7. 7.
    yazarın serçe parmağı masumdur.serçe parmak diye başlık açanlar utansın. (bkz: serçe parmak)
    2 ... tatlı su levregi
  8. 8.
    (bkz: capcanlı)
    3 ... tamada
  9. 9.
    bu kadar çok alternatif cadı nickinin olduğunu bilse bu nicki hayatta almayacak olan yazardır. (bkz: artık çok geç) an itibariyle her şeyden nefret eden yazar.
    2 ... tatlı su levregi
  10. 10.
    diğer alternatif cadılar eminim tanısalardi isim hakkından vazgeçebilirlerdi. iyiki tanımışım bu cadiyi dediğim yazarımızdır. bir de hemen beni kutlamak ihtiyacında hissetmiştir kendisini. biraz acelecemidir nedir anlamadım yahu.
    3 -1 ... silte
kapat