1. 1.
  insanın arkadaşının tatildeyken mesaj atmasıdır (ki böyle insanlara arkadaş demek ne kadar doğrudur bilemem). siz evde gün boyu kadın programları izleyip çekirdek çıtlamak zorundayken, aniden denizin ve güneşin ne kadar güzel olduğuyla ilgili bir mesaj gelir. tam ağlamaya başlayacakken, bu doğa tasvirlerini daha da açar ve cinnet geçirmenize sebep olur. zaten bu andan sonra ona bir daha arkadaş der misiniz, bilmem! çok berbat bi durumdur.
  3 ... tazmaniann
 2. 2.
  nispet yapmak arzusuyla yanan arkadaşın yaptığı harekettir. *
  4 ... joanna
 3. 3.
  Dıt dıt dıt
  1 adet okunmamış mesajınız var

  Abi yaa bu bodrum' da deniz de amma serinmiş... sen şimdi sıcaktan pişiyosundur da... ben buz gibi biramı da açtım içiyom... etraf turist kaynıyo oğlumm!!! ee staj nasıl gidiyor??

  Mesajlar
  yeni oluştur

  Senin de, bodrumun da taa ..... * staj harika gidiyor, donum götüme yapıştı!!! rahatladın mı şimdi?

  mesajınız başarı ile gönderilmiştir.
  5 ... nevi sahsina munhasir
 4. 4.
  bir de bunlarin maille fotograf gonderen tipleri vardir ki, severmisin sabaha mi birakirsin tipleridir.
  1 ... radament
 5. 5.
  arkadaşlığınızı bir daha gözden geçirmeniz gereken insanların "götüne girsin emi" mantığıyla attıkları msjın oluşturduğu durumdur.

  tabi bide atağa geçme olayı vardır.tam sizde çanta-bavul toparlıyıp büyük bir heycan ile yola çıkıyor iseniz sevinç çığlıkları altında "akşama yanındayım" nidağları çevirebilirsiniz.
  ... midnight
 6. 6.
  nispet yapan terbiyesizce bir mesaj atmadıysa gayet hoş bir durumdur.kızgın kumlardan serin sulara atlamak yerine,size hal hatır soruyorsa pamuklara sarmalanasıca* bir arkadaştır kendisi.
  ... theodor adorno