bugün

hiçbir zaman seviştiği iddiası doğru olup olmadığı bilinmeyecek olan, bir sır olarak tarihin derinliklerine gömülecek olan kişinin eylemidir. bu arkadaş karşı cins ile yemekte veya plajda göz göze gelir, kesişir ve sonunda çat çut. ulan hep mi aynı hikaye arkadaş ya. bir kerede kadın ile kapıda göz göze gelin, size gel işareti falan yapsın. senelerce aynı hikayeyi anlatıyorsunuz, biz de sizi tatmin edercesine kafa sallayıp "aa hadi ya" diyoruz. yeter. bir dahakine "seni yalancı piç" deyip burnunuzun ortasına kafa atacağım.
tatilde bile eline muhtaç kalmış kişidir.
kolpaçino.
öncelikle kesin çirkindir bu adam. bacakboyu çok kısadır. tatile gitmemiştir çalışmaya gitmiştir. tabi karşılaştığı manzara o güne dek hayal ettiği herşeyi içermektedir. zengin yaşamlar mis hatunlar içkiler partiler plaj keyifleri... malum şahıs ise gördüğü tüm kızlarla yatmıştır hayalinde!!! tatil yerinden yaşadığı memlekete döndüğünde anlatacakları şunlar olur;

-abi!!! bi illahlah ettim hatunlardan ya .mına koyim bırakmadılar ki yakamı bi soluk alayım... gece yarısı olmuş allah seni inandırsın arıyor beni ısrarla. gitmek istemiyorum ama bir ısrar kıyamet görmen lazım... bensiz yapamıyormuşşş hatun. odasına çağırıyor beni. girdim önce odasına bi iki kadeh içki falan. başladı kız yanaşmaya. bir eliyle saçlarımla oynuyor (diğerini sorma gitsin)... sonra...

(mahallenin delikanlıları merakla) eeeee!!!! sonra.. sonra????

-tabi ben bişey yapmıyorum daha çok kız işte..(tabi bu sırada suratta bir memnuniyetsizlik ifadesi) soyunuyor karşımda!!!

eeee????

-sonra alkolün de etkisiyle bi kaç kez birlikte oluyoruz gece boyu!! sabah kaçmaca kaçtım elinden sürtüğün!!! oğlumm bunlar böyle!!! kaçmazsan sömürürler bişey bırakmazlar adamda!!!

hayalperest bir gencin anısını okudunuz efendim.siz de kenar mahallenın birinde böyle bir adamla karşılaşabilirsiniz! şaşırmayın!
o elemanlardan çok var ortalıkta. anlattıkları da birbirine benzemeye başladı.
(bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu).
tanım:hayal gücü oldukça geniş olan elemandır.
güncel Önemli Başlıklar