1. 1.
    Üstün başarılarımızdan bir tanesidir. insanlarımızın karakter olayının sadece lafta kaldığının kanıtıdır. Bütün kış çevresel temizlik için duyarı kasar, tatilde ortalığın içine sıçar. Durum bu kadar net.
    2 ... counterintuitive
  2. 2.
    yere çöp atan orospu evladıdır yazısının altına bile çöp bırakmışlar keşke japon olsaydık böyle arsızlıklar olmazdı.
    ... yilan yiyen
  3. 3.
    lewis hamilton un bu ülkede çöp topladığını gördük bu yeter bize.
    ... flat head
  4. 4.
    en sevdiğim kamp alanına gittiğimde resmen şok olmama sebep olan çöplerdir.

deniz kenarında gözlerden uzak bir kamp alanım var hatta bir de mağarası var ama ben o mağarayı çalılar ile gizledim. (çalıları kökünden söküp mağaranın önüne diktim.)

o kamp alanına yanımda biraz malzeme ile gidince şok oldum. orospu evlatları burayı da keşvetmiş.

bir düzine boş kutu bira ve mangal izleri vardı. kayaların dibinde ise üzerinde dışkı parçaları olan bir prezervatif vardı. sanırım ibneydiler. (belkide temizliğine önem vermeyen bir bayanı düzmüş olabilirler.) buna başka bir açıklama bulamadım. neyse ki mağaramı keşvedememişler o güvendeydi. mağarama yerleşip orada bir gece geçirdim ama korkudan götüme tencere bağlayarak yattım. artık yeni ve keşvedilmemiş bir kamp alanı bulmanın vakti geldi sanırım.
    2 ... uzay muhtari
  5. 5.
    o çöp bırakanların çoğu da ekşisözlükte akp cahilliğinden çomarlığından bahseden tiptir. ha bir de meşhur bir lafı vardır, bunlar daha iyi günlerimiz. gelmedi o kötü gün 5 senedir mk. madem iyi günlerimiz neden bir çaya 18 lira verebiliyorsun o zaman?
    ... masklavi
  6. 6.
    Ben bayramda bi tatil yerine gittim yeminle Halk plajında Suriyeli kaynıyordu ve ortalığı hep pisletiyorlardı adamlar donla kadınlar elbiseyle gece gündüz denizdeler tamam sadece onlar pisletmiyorlar ama hiç temiz değillerdi.
    ... prates