1. 1.
    sürekli yatış ve tatil modunda biri olarak gördüğüm her tatilciye söylediğim cümle.
    çok gıcık olduklarıma ayrıca pazartesi işbaşı dimi diye de ekliyorum.
    13 -7 ... pilotmont 1
  2. 2.
    kısa süreli şuur kaybınıda beraberinde getiren durumdur ben şimdi aslında şunu yapıyordum ben şimdi şu saatte aslında şuradaydım der durursunuz yaklaşık etkisi 1 hafta sürer döndüğünüz an pişmanlık başlar keşke hep uzun sürsedir tatiller hiç bitmesedir ama hep biterler
    Birde p.tesiler vardır tatilden dönenlerin istisnasız işbaşı yaptığı ilk gün bu masada ne işim var diyerek somurtup durması ile sonuçlanır tatilin yorgunluğunu atlatmak için bir kaç gün daha izin gerekir..
    2 -1 ... hwahee
  3. 3.
    durduk yere küfür yemek isteyenlerin söyleyeceği cümle. ama bunları böyle görünce cidden bir gülme geliyor. kıyamam, oyy oyyy.
    2 ... yancii
  4. 4.
    dönüyorlar lan dönüyorlar hahahaha.

sabah sabah bu nasıl bir neşedir la. tatil bitiyor millet gene kapitalizmin kucağına düşecek diye insan neden sevinir ki *
    5 -3 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Hiç gitmedik ki.
    2 -1 ... plane of wings
  6. 6.
    Gitmeyenlerin içini rahatlatan cümledir.
    1 ... theecroow
  7. 7.
    belki şu an dönüp sözlük e giren vardır.
    görsün zavallı.
    lan oolum. p.tesi iş var iş. kravat, patron, sahte gülümseme. bi çay içmek için fırsat kollama. *
    ... pilotmont 1
  8. 8.
    gittim geldim.

giderken hiç gelmicem demedim.

sen aynı pis yatağında apış arası kokunla eğlenmeye devam et.
    2 ... birazdangelirim
  9. 9.
    Yok laaa havuz başındayız.
    1 ... zeynanin yancisi
  10. 10.
    bunların bi de 8-10 km vapur kuyruğu bekleyenleri var.

yav arkadaşım bunun böyle olacağını biliyorsun neden gidiyorsun. otur evinde baklanı ye.
    -1 ... pilotmont 1