bugün

sürekli yatış ve tatil modunda biri olarak gördüğüm her tatilciye söylediğim cümle.
çok gıcık olduklarıma ayrıca pazartesi işbaşı dimi diye de ekliyorum.
dönüyorlar lan dönüyorlar hahahaha.

sabah sabah bu nasıl bir neşedir la. tatil bitiyor millet gene kapitalizmin kucağına düşecek diye insan neden sevinir ki *
Hiç gitmedik ki.
Gitmeyenlerin içini rahatlatan cümledir.
belki şu an dönüp sözlük e giren vardır.
görsün zavallı.
lan oolum. p.tesi iş var iş. kravat, patron, sahte gülümseme. bi çay içmek için fırsat kollama. *
Yok laaa havuz başındayız.
bunların bi de 8-10 km vapur kuyruğu bekleyenleri var.

yav arkadaşım bunun böyle olacağını biliyorsun neden gidiyorsun. otur evinde baklanı ye.
Tatile gidecek insanın sorusudur.

Olm harbiden tatile gideceğim sırf şu bayram tatili bitsin diye bekliyorum.

Millet geri döner, az biraz daha tenhalaşır ortalık.
lan ben de döndüm sonunda trafik sıkışıklığından korkuyordum ama istanbul trafiği mis gibi.
camlıca gişelerinden sonra ayağım frene değmedi. kaptırdım geldim.
(bkz: yanlış okumalar)
(bkz: tacizciler döndünüz mü lan)
oğlum ben size gitmeyin, dönüşü çok pis oluyor, dedim mi demedim mi?
hem paranız gitti. hem yoruldunuz hem de moraliniz sıfıra indi çünkü yarın işbaşı.
Tatillerimi Eylül ayında yaparım.

Bayramda tatile çıkma gafletinde bulundum zamanında.

iki defa.

Hele birinde rezervasyonsuz falan pat diye Marmaris'e Gitmiştim. Kalacak yer bulamıyordum.

Güç bela içmeler'de bulmuştum. Yeni yapılan, henüz tanınmayan bir otelde fi tarihinde.
Yoo daha yeni başladı tatilim. Bu yıl uzun bir tatil olacak. 2 2,bucuk ay gibi. Gel keyfim gel.
imkanı olan tatilini yapar döner. yapamayanlar da işte yazık o paralara falan der.
Fakir avuntusu bunlar hep. Koyduk mu kafası.
yoo dönmedik hala tatildeyiz.
Bayramda denize bile girilmez. Geçmişte gitmiştim. Bir kulaç attım çocuğun suratına tokat gibi yapışmıştı. Kalabalıkta tatil enayiliktir. Ecik cücük doluşuyor. Çocukların azaldığı mevsim en güzel tatil zamanı.
Ekonomiyi kötüleyen tengir abimiz hâlâ tatildeymiş. Sorsak ekonomi kötü der hahahaha.