bugün

yere tükürmek, burnu hınkırmak.
sosyetik sahillerde lahmacun yada çiğköfte yemek.
Havuzun bir ucundan öteki tarafa bağırmaktır.
deve güreşi.
açık büfenin cılkını çıkartmak.
burnu havada olmak, özellikle sosyetik mekanlarda bu çok olur, millet birbirini yermiş gibi bakarlar. onun dışında kendi milletimizi çok küçümsemeyelim. çünkü bizim herşey dahil otelci abilerimiz ilerleyen yıllarda yerli turiste yalvaracaklar tatillerini yapmak için. ama nerde şimdi potansiyelin yerli turistte olduğunu unutuyorlar. siz gidin elalemin ülkesindeki garsonu, temizlikçiyi (kesinlikle küçümsemiyorum) vs.. gibi insanları 300-500 euroya uçak bileti ve transferi de dahil o dünyanın en güzel otellerinde ağırlamaya devam edin. yerli turistin gözünü seveyim, ecnebilere bin basar..
çeşit çeşittir.
sahilde malak gibi yayılıp turist kızlara yiyecek gibi bakarlar.
temizlikçilere hava atarlar.
tabağa ne bulduysa doldurup odada yerler.
para veriyorum otel benim havasına girerler.
evinde kullanmadıkları kadar şampuan, duj jeli kullanırlar.
sonradan görmelikte, görgüsüzlükte çığır açıp, otelin anasını ağlatırlar.
eğer ki otel gibi bir işletmede kalınıyorsa çalışanlarla içli dışlı olurlar.
iki elinizi belinize koyun yeter. Tek ayak önde, diğeri arkada dursun. Olay tamamdır. Türk oğlu türksün. *
kimse anlamıyo diyo sürekli bağırarak küfürlü konuşmak.
üstsüz dolaşan turiste bakıp ''oyşş ne yalanır bunlar'' demek.
"Are you sex?" demek kesinlikle hittir.
1 şezlong 1 aile.*
şu ana kadar herkesin saydığını yabancılar daha çok yapıyor. hiç unutmam bir uçak yolculuğumda brüksel'e giderken içecek bedava diye aynı anda çay, kola, kahve, bira isteyen hayvan gördüm. hey yavrum hey.. bizim insanımızda hiç olmazsa vicdan var vicdan..
denize donla girmek, denize işemek, denizde sigara içmek, çöpleri plaja atmak, öküz gibi kız kesmek.

kimse alınmasın, gerçekler.
(bkz: beyaz atlet)
tam pansiyon otelde fazla alınan kahvaltılıkları buzdolabı poşetine doldurmak. yaptım ama sor neden yaptım?
gunes gozlugunu 24 saat takmaktir.
bu sayede etrafi daha rahat keser turk erkegi.

ayrica acik bufede inanilmaz bir performans sergiler turk insani, normalde yemeyeceginden fazlasini yiyebilir, sabah aksam icer, bedava ya ne de olsa. para verdik bosa gitmesin hesabi...

evli bir cift iseler, sahilde esinin acik kisimlarini bacaklarini ortturur, saga sola "buraya bakanin g.tunu keserim" tarzi bakislar atar bizim turk erkegi; sonra eşi yuzustu yatarken kendisi az otedeki ruslari ingilizleri keser, her erkek yapmasa da cogu yapar bunu.

otel eger her sey dahil tarzinda bir yer ise, otelin disinda para harcamamak icin zar zor disari cikar turk milleti.

eger akarsu-gol filan varsa tatil alaninda, ve suyun icinde bir karpuz, rakı sisesi gorulduyse o civarda turk vardir. *
kendiniz olun yeter.
beyaz atlet ve kilot ile sahilde yürümek.
kumsala mangal yakmak.
gelen geçen turistlerin içine düşecek gibi bakmak. vs.
saçlar şampuanlıyken kafayı denize daldırmak.
boxerla denize girmek.
donuyla denize giren erkek modeli.
tuvaleti geldiğinde bu ihtiyacı denizde gidermek.
'' hellooo helloooo velgaammm velgaaam * how are you? ay maşallahhh '' demek.