bugün

Çanakkale behramkale der susarım ha detay isteyene özelden yardımcı olurum tabi .
küçükkuyu/çanakkale.
söylemem. sonra hepiniz gidip, sakinliği tarihe gömüyorsunuz!

tatile kafa dinlemek için gidecek olan kişisinin, tavsiye istemesidir.
tatil yapmak için millette para mı bıraktı bu hırsızlar.
sapanca' da lale otel var. gölün kıyısında o kadar huzurlu bir yer ki anlatamam.
kaz daglarinin sakin havasi ve harika sessizligi tercih edilebilir.

dikkat edin kazlar durtmesin...
kaş ve muğla tatil yapmak için idealdir. Havası ve suyu temizdir, sakindir.
Alternatif olarak Karadeniz Bölgesinde bir yer de olabilir. yeşilliklerin bol olduğu, doğa ile iç içe olabileceğiniz yerleri vardır diye umuyorum.
istanbul. Malum, oradaki herkes bu taraflara akıyor tatil zamanı.
Mersin - tisan.
Zincirlikuyu.
Rize-Kaçkar dağları. Yeşillikler içinde 1 hafta kaldıktan sonra bir daha asla ayrılamazsınız o yeşillikten. Kuş sesleri ,hafif yağan yağmur ve doğanının kendisi.
Suriye.
Çok sakin. Kimseler yok.*
Fethiye ovacık. (en son 7 sene önce gitmiştim)
mezar güzel bir seçenek.
Cunda adası.
istanbula yakın ve ucuz avşa adasidir.Onun dışında balıkesir sarımsaklıda çok sessiz ve güzeldir.
(bkz: marmara adası) kız arkadaşımla gidip en çok kafa dinlediğim tatildi sanırım sessiz sakin deniz manzarası kokusu özledim bile.
Tam yazacaktim ki yazmislar ; marmara adası. Hele denizden 100-200 metre iceride bir yerde bir ev kiralarsan (pansiyon degil ama) damarlarinda akan kanın sesini duyarsin.

Hatta benide al. Şerefsizim varlığımı hissetmezsin bile. Ara beni.
Söylenmez öyle yerler. Sonra sakinliği kaybolur.
Bayburt.bilecik.
in cin çift kale maç yapıyorlar.
Mugla-akyaka her seyiyle gordugum en sakin en guzel yer denizi mukemmel zaten, Akdenizde bi yerse Kas Kalkan derim huzur yerleri buralar bi de sevgiliyle gidiliyosa tadindan yenmez..