bugün

Günümüzde oynanan pokemonGo oyunun ilk halidir.
Vaaaay arkadaş. Herkese yazıyormuş ya! Kendimi özel zannetmiştim. Nalet herif. Duygularımla oynadın.
çöp koleksiyoncusu olmamdan dolayı herçeşit taso var elimde.
looney tunes daha eski olmasına rağmen pokemon popüler olduğundan daha değerli.
google görsellerden şöyle bir baktım resimlerine de. koskoca bir mazi...
tanımadığım şahıstır.
Bugün doğum günü olduğunu öğrendiğim yazar.

Doğum günün kutlu olsun.
Hayatta her şey gönlünce olur umarım.
(#35408264)

açık bir şekilde kendinden olmayana faşist diyip bir de ana bacı söven terbiyesiz yazar.
oynayacak yaştayken karşı komşumuz ve abimin en yakın arkadaşı lays bölge müdürüydü.
arkadaşlar bir tasom vardı, amerika birleşik devletleri başkanı o kadar imtiyaza sahip değildir kendi mahallesinde size o kadar söylüyorum..
Eğlenceli komik bir yazar. Bazen sinir bozucu olsada severim kendilerini.
Sözlükte bu başlığı görünce Yok artık ne zaman ifşa oldum dedim. Lakabımdır taso.
Ah ulan ah ne günlerdi. Keşke şu zamanları tekrar yaşayabilsek. Hayat çok acımasız, ne olurdu şu günlere dönebilme seçeneğimiz olsaydı? Ayda 1 günlüğüne çocukluğumuzun herhangi 1 gününe dönebilsek keşke, hayat çok monoton.

Edit: Floş, Şlops falan da taso kadar efsaneydi ulan PS1, atari dönemleri falanda ayrı bir efsaneydi ah ulan ah bir şansımız olsa keşke.
Resmini gördükçe duygulanıyorum içimde o yıllardan kalan bir his oluşuyor...
uğruna birçok kez dayak yediğim, küçükten kumara yönlendiren nostaljik oyuncak.
Yanar döner looney tunes tasolarımı her gün sayardım. Onları kavanozda saklar, gözümden sakınırdım.

Pokémon dediğin 3-5 senelik olay...

Edit: 98 senesine 3-5 sene evvel muamelesi yapmışım. Pikaçum sen 10 yaşında mı oldun? teyzesinin güzeli.
zannediyorum 92-93 senelerinde looney tunes olarak piyasaya sürüldü ilk olarak.

sonra 97-98 gibi pokemon çıktı.

buradan hareketle diyebiliriz ki looney tunes denen naneyi bilen insanlar minimum 33-34, pokemonu bilenler de 27-28 yaşlarında.

aha üstteki iki ihtiyarın yaşı işte. *
Sözlükte bu başlığı görünce Yok artık ne zaman ifşa oldum dedim. Lakabımdır taso.
looney tunes’larımı hala çelik kasamda muhafaza ederim..

kıymetlilerim onlar benim!
çocukluğa dair iz bırakan şeylerden birisidir.
güncel Önemli Başlıklar