1. 1.
  Ekşi sayesinde gördüğüm reklamdır. Başlık altında ne duyarlar kasılmış. Reklamdaki kadına şey diye giydirmişler. Yok hayattaki tek başarısı çocuk yapmakmış da herkes önünde diz mi çökecekmiş de.

  Ulan bu reklam reklam. Süt burger reklamındaki çocuğa da "onu bulamayanlar var şımarık orospu çocuğu. işte görüyorsunuz yanlış yetiştirilme tarzı bidibidi." diyin o zaman. Amk ekşicileri. Reklam linki;

  https://youtu.be/6yVZriYwMJg
  6 -1 ... ciklet kizilok
 2. 2.
  Şey bu ya starbucks'a gelip (kesinlikle selam sabah yok, beelki bi "Hmm mirıba") kupada laktozsuz 80 derece köpüksüz latte alıp baristaya asla teşekkür etmeyen, görgüsüzlüğünü bebeği üzerinden yaşayan anne. Bir level sonra tablet annesi olacak.
  5 ... utraya mokri
 3. 3.
  Tek anlamadığım şey neden kadının saçlarını elektrik çarpmış gibi yaptı?

  Bir de reklamdaki anne beni böyle sev dizisine sonradan gelen uyuz kadın değil mi? Sevinç' ti galiba ismi. Mazhar' a aşıktı. Büyük ihtimalle o. Değilse de aşırı benziyor.
  4 ... kara erik habbesi
 4. 4.
  Yalnız o bebiş ne tatlı bir bebiş yirim onu!

  Bu arada gayet başarılı buldum. Tebrikler.
  3 -5 ... rockonbaby
 5. 5.
  zaten amac bu dikkat cekip markayı gundeme getirmek bu gün de alet olduk.
  1 ... bittimiacaba
 6. 6.
  bebeğimiz olduğu için dikkatimi sizinki kadar çekmeyen reklam.

  öncelikle şunu belirteyim. bebek arabasıyla istanbul kaldırımlarında ilerlemek hakikaten çok zor. bozuk kaldırımlar, girişinde çıkışında rampa olmayan kaldırımlar, haddinden fazla yüksek kaldırımlar, girişlerini çıkışlarını araçların gasp ettiği kaldırımlar, yol vermeyen insanlar, bebek arabasının üzerine üzerine yürüyen insanlar(ulan hayvanat, bebek arabası işte sen kaçılıcan kenara beyinsiz herif), cadde geçişlerinde yol vermeyen arabalar, yaya geçitlerinde yayaya öncelik tanımayan araçlar. say sayabildiğin kadar. çocuğunuz olmadan anlamak gerçekten zor. ben mesela bu kadar zor olduğunu bilmezdim. raklamda abartı elbette olur dikkat çekecek sonuçta ama insan bazen gerçekten kaldırımı, kaldırım giriş çıkışlarını gasp eden arabaları tek parmak hareketiyle bükmek istiyor. bence erken konuşmayın. çocuğunuz olsun o zamanki değerlendirmeniz daha isabetli olacaktır.
  2 -1 ... aeneskral