bugün

Kazılarla yakından ilgilenen, ülkenin her bir yanında aramalara, kazılara katılan bir akrabamın dediklerine göre orada çok ciddi dini bir nesnenin çıkmış olma ihtimali oldukça yüksekmiş.
Oh inşallah mumyayı bulurlar da gelir silker belamızı..
Lan kazi mi kaldi yatin uyuyun amk.
Anlaşılan çok da gizli değildir.

Top silktir.
Acaba şu an ne durumda.
"Hala geilsme yok mu" dedirten kazi.
Dan Brown romanı gibi olaydır.
hala ne çıktı, bir şey çıktı mı gibi sorular sorduran kazıdır. şehir efsaneleri dolaşıyor sürekli. uzay gemisi çıkarttılar diyen var ekşi'de.
Hala deli gibi merak ettiğim olay. Acaba ne buldular?
ahit sandığını buldukları şehir efsanesi olarak kulaktan kulağa yayılmıştı. ama zannetmiyorum ki ahit sandığını iki üç sikko iş makinesiyle çıkartabileceklerini. maksimum buldukları şey nuh'un bir kaç parça eşyası olabilir.
Az biraz bu ülkenin havasını suyunu bilen bir insan, tarsus'taki kazıdan çıkan her bir nesnenin şu an ingiliz müzelerinde sergilendiğini tahmin edebilir.
Senelerdir sansosyonel şekilde gazlanan kazı olayı.
hala hakkında bir bilgi bulunamamış kazıdır. durup dururken aklıma geldi. incil çıktı diyeninden, ışınlanma makinesi çıktı diyenine kadar tonlarca iddia dolaşıyor ortalıkta.
Biliyorum ama söylemem. Devlet sırrı
Teori o dur ki; muhtemelen dinlerin ve yaratılış ile alakalı herşeyin yalan olduğunu kanıtlayan bir takım olgulara rastlanmıştır. insanlığın aslında ileri teknoloji bir ürün olduğu ortaya çıkmıştır. Başka gezegenlerde yaşayan varlıkların son teknoloji ürünleri olabiliriz. Ya üzerimizdeki kontrolü kaybettiler yada kendilerinin sonunu getirdiler. Kısacası insanlık ileri teknoloji bir deney olabilir. Damarlar, organlar oksijenle çalışan bir mekanizma banada bayağı ileri teknoloji eseri gibi geliyor.
Kimisi annunaki şeyleri kimisi de hz. Musa lahiti ve kitapları çıkmış diyor. Bana göre de mantıklı gelen hz musa lahiti ve eşyalarının çıkması. Annunakiler bence nevşehir taraflarında.
çok büyük heyecanla başlayıp, bi sik elde edemedikleri kazı gibi geliyor nedense.
--spoiler--
düşünün ki oy verdiğiniz kişiler sizden habersiz bir şeyler çıkartıyor ne yaptıklarını söylemiyorlar.
--spoiler--

Ah canım, valla mı? Demek oy verdin ve senden gizliyorlar öylemi? Tükaka akp tükaka. Herşeye muhalif gördüm de sıçtığım bok neden lacivert, hükümetin bunda payı var diyeni ilk defa görüyorum.
Aq kim nerden öğrenmişse bir öğrenmişler pavlus tarsuslu diye.

Lan adam sen de 20sinde evden çıkmış 40 sene oraya uğramış değil. Orada burada 1 sene 3 sene yaşauan dolaşan en sonunda yıllarca hapiste tutulduktan sonra romada idam edilmiş biri.

Bunu gerizekalılar diyo tamam da kendinde sıfat gören koca koca adamlar da söylüyor.

Ben bu yutun aq. 10 dakkalık video izleyen her konuda her boku biliyom sanıyor.
görsel
Niye 6 milyon?

Mit kazı yaptı diye mi?
Bu evden ne çıktı yarrrrram mı?
kazılmamış bir kulağının arkası kalmış, deprem gelse yıkılır, neyine 6 milyon 750 bin para vereceksin.
hem ben olsam öyle esrarengiz evlerde oturmam.
yarın öbür gün başka hükümet gelir çık der, bir de biz kazalım dese ne olacak?
daha bunun amarigası var, israyili var, mossadı var, siyah camlı passatı var.

ben de çok uçtum birden.
alan hayrını görsün.
altı ay boyunca bir evin bahçesinde kazı yapıldı. özel kuvvetler tarafından korundu. etrafına kimse yaklaştırılmadı. sonra ne oldu ve ne bitti? bilen yok.
Son gelen bilgilere göre Cengiz han ın mezarı bulunmuş ama saklanıyormuş.
güncel Önemli Başlıklar