1. 1.
  yapanın çok ağır biçimde cezalandırılması gereken durum.
  1 ... rosava
 2. 2.
  allah'ın emir ve buyruklarına uymadıkça mazlumun ahı ahirete kalacaktır.

  hırsızın elini kesmez, zinakara sopa vurmaz, öldürülenin hakkını öldürenden almazsan dünyada büyük fitne ve belalar ortaya çıkacaktır.

  hepsi o saçma insanların uydurageldiği anayasa yüzündendir. ulan herif öldürdü, suç işledi. sen onu bir duvar içine kapatıp besliyorsun. çalışmıyor malak gibi yatıyor. en değerli şeyinden zamanından ve özgürlüğünden çalıyor olabilirsin fakat bu yeterli değil. çünkü o öldürdüğü insanın zamanının hepsini aldı ve daha değerli olan canını aldı. bu şerefsizler daha sonra çıkıp yine birine zarar verdiğinde olan yitirilen canlara olacak.

  adam akıllı şeriat uygulanabilmeli islam ülkesinde. öyle cahil kimselere tapılarak yapılmamalı bu.
  3 -3 ... asosyal pesimist yalniz erkek
 3. 3.
  an itibariyle içimizi acıtan bir haberdir. allah anasına babasına sabır versin.
  ... kartalbey
 4. 4.
  CAG ÜNiVERSiTESiNDE OKUYAN OGRENCININ YAKILMASI DURUMUDUR. ONCESINDE TECAVUZ OLMA IHTIMALI BILE VARDIR. DOGUDAN GOC ALAN SEHIRLER HEP BOYLE AMK.
  -3 ... gamble
 5. 5.
  he amına koyayım şeriat uygulanmalı. hep şeriat eksikliğinden zaten bunlar. japonya, isviçre gibi ülkeler şeriat yasası olduğu için toplum huzuru ve ferahını yaşayabiliyorlar.
  sorun; "kot pantolon giyen kadın tecavüzü hak eder " diyen , "kadın evden çıkmamalı" diyen, "kadın ile erkek eşit değil" diyen bok ağızlılıların bu ülkenin tepe yönetiminde olmasından, eğitim sisteminin pespayeleşmesinden, arap kültürünü taşıyan milyonlarca ne idüğü belirsizin akın akın ülke topraklarına sokulmasından, dan dan dan...
  sosyolojik bozukluktan, eğitimsizlikten, kadına pozitif ayrımcılık yapılmamasındandır.
  öyle bir bilinç altı oyunu oynanıyor ki; kadın değersizdir, kadın erkeğin her dediğini yapmak zorundadır, erkek önemlidir..
  bunu din alimi maskesiyle sosyal medyada dillendiren şarlatanlar, üresin gibi üremesi durayazasıcılar, bacı'yı türban takan kadına indiren sözde ülke yönetenler, ler ler ler...
  evet arınç'ın dediği gibi bu ülke yönetilemez kıvama gelmiştir. ortam hazırlandı. bir de iç savaş çıkartıp ülkeyi 5-6 bölgeye bölersek al sana amerika için yeni bir tampon bölge, al sana özgürlük, al sana demokrasi, al sana yüzde 5 büyüme, al sana kalkınma, al sana duble yol, al sana eşşeğin siki.
  6 -4 ... olmecardi
 6. 6.
  Büyük bir vahsettir.
  ... akbabathehbc
 7. 7.
  --spoiler--
  Çağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi Özgecan Aslan. Genç bir kız. Henüz 20 yaşında. Bindiği dolmuşun şoförü, şoförün babası ve arkadaşı tarafından (muhtemelen tecavüze uğradı) bıçaklanarak öldürüldü ve yakıldı..
  --spoiler--

  Yeni Türkiye'nin gerçekleri...
  -1 ... asuregibisurat
 8. 8.
  kısasa kısas ceza verseler keşke bunu yapanlara.
  ... ragnar lodbrok
 9. 9.
  Öyle demeyin dostlar.. Hani hümanist idik? Ee bu ülkede kanun var,yasa var,adalet var,vicdan, hoşgörü var.. Yakalanır,iyi halden,etkin pişmanlıktan,olmadı seçim vakti şimdi.. Bir af çıkar.Gelde bu ülkede katil olma. Yiyorsa bunu yargı mensuplarının sadece işlerini yaptığı bir ülkede yap. Bizdekiler anca çıksın televizyona ' Ben buna karşıyım,yok bu olmaz. Hak hukuk ebe ube.' desin.Senin canın yansın kimin umurunda.
  ... copluklerin efendisi
 10. 10.
  akp ye oy vermiş kişilerin yaptığı caniliktir. ya da kürtlerdir.
  2 -2 ... agresif edward