1. 1.
  efsane film eşkiya'nın çekildiği yerdir ayrıca.
  4 ... palta
 2. 2.
  beyoğlu'nun enteresan bir semti.belki de ayrı bir ülke ayrı bir cumhuriyet.tarihi evleri eskimiştir ama hala efsunlu bir güzelliği vardır.çamaşıripleri süper egzantrik kılar ortamı.çılgın uyuşturucu trafiğiyle akılalır.daracık sokaklarında yüzü karanlık tipler kol gezer,hırsızlık,fuhuş,uyuşturucu,travestiler,perukcular,herşey vardır burda.yabancıya rahat huzur vermezler,lakin sizi tanıdılarsa bir kere siz yabancı değilsinizdir artık,korur kollarlar,gerekirse istiklale kadar yanınıza koruma verirler semt ahalisi.
  5 ... veritaserum
 3. 3.
  sokaklarina gece girmek yurek ister, bilek ister, got ister. ucuz uyusturucu, ucuz fahise, ucuz katil, her sey vardir burada. insallah yolum dusmez de.
  10 ... laz pacino
 4. 4.
  ağır romanın geçtiği semttir aynı zamanda.
  3 ... lazy pigeon
 5. 5.
  ne kadar it ursuz eroinman esrarkes pezevenk hayat kadini katil piskopat varsa barindiran yer.
  izmirdeki versiyonu icin ;
  (bkz: kadifekale)
  7 ... spiritualized
 6. 6.
  bursa versiyonu icin;
  (bkz: kamberler)
  1 -3 ... lazy pigeon
 7. 7.
  ölmenin çok kolay olduğu bir yerdir,yaşaması hakikaten göt ister..
  adamın götünden kan alırlar...
  6 ... selmagezinir
 8. 8.
  türkiye'nin metrekare başına en fazla suç düşen semti..evet iddia ediyorum öyle..özellikle sivil polis olan dürümcünün seyyar dürümcünün sokağından girilirse sokakta gördüğünüz herhangi bir insan yavrusundan uyuşturucu , kaçak et ve travesti temin edebilirsiniz..

  bu semtin travestileri çok iyidir..güzel bir kafayla önlerinde yerlere kadar eğilip iyi geceler matmazel dediğinizde çok daha iyi oluyorlar..hele aralarında 'ne içtiysen söyle canım biz de içelim' diyen biri var ki çok severim..

  semtte her türlü şeker , gogo , afgan ve bilumum uyuşturucu işlerini ayrıca kaçak et işini diyarbakırlılar döndürmektedir..allah sonlarını hayretsin ne diyelim..
  5 -4 ... rasko
 9. 9.
  geçen gün haberler de gece yarısı yapılan uyuşturucu operasyonunda amerikalı zenci vatandaşların yakalandığı sokak. ne olursa olsun taksim 'deyseniz o sokakta öyle elini kolunu sallamak yürek ister.
  3 ... kacak kelebek
 10. 10.
  ne kadar rahat olursanız o kadar rahat gidip gelebileceğiniz yerdir. ne ararsanız vardır. aynı binada, türk,kürt,ve afrikalıların beraber oturduğu görülmüştür. *her köşe başına ortalama 3 torbacı düşmektedir. polis ekiplerinin fazla görünmemesi dikkat çekicidir. bu kadar kanunsuz kişinin olduğu yere neden az polis gider veya neden gidemez başlı başına bir tartışma konusudur. ama ne kadar kötü olursa olsun beyoğlunu beyoğlu yapan yerdir tarlabaşı..
  4 ... istanbul icin efkar vakti