bugün

gerçekten paylaşımı bile o kadar nezih o kadar samimi ki. megastar bi baba olmak ona çok yakışacak.
Haber değeri olmayan durum. Bize ne kardeş. Evet.
Çoğumuzu sevindiren bir haberdir . Ama attığı videodan göründüğü üzere adam baba olacağını duyduğunda mutluluk ve sevinçten hafif kafayı kırmış galiba .
Dişlere odaklanmaktan videoyu izleyemedim.
bize ne? dedirtir. ayrıca o videoyu herhangi biri atsa şimdi 5 milyon izlenmişti ve yeni bir "geri zekalı" fenomen doğmuştu.
altar'ın bir torunu olmasına sebebiyet verir.
paylaştığı videoyu en az beş kere izlememe neden olan haberdir.konuşurken ki gözünü büyütüp küçültmesi,kısık ses tonu,mimikleri resmen beni mest etti ve benim daha tarkan'ı konuşurken (şarkı söylerken haricinde) hiç dinlemediğimi fark ettirdi.ancak çokça kişi mimiklerine sinir olmuş.bir hipnotik ben miyim,kutumu yeşillendirin merak içerisindeyim.
Doğacak çocuğunun hayatı hayattır.
Tarkan 55 yaşındayken oğlu daha 9 10 yaşında olacak birde buradan bakmak lazım.
başıma bir şey gelmeyecekse;
olum bu adam eşcinsel değil miydi nasıl oldu bu iş. o değilde para işte abi. bir yere kadar seni tatmin ediyor. sonra her istediğin oluyor. tüm ünvanlara ulaşıyorsun. bir yerden sonra demek ki bu sandalyelerin bacakları tek tek kıçıma girmeli diyorsun sonra bunun bana canlısı lazım diyorsun. falan filan işte durumları biliyorsunuz. sonra işte en başa dönüyorsun. hani maksat görmüş geçirmiş olmak(demek ki). tabi genede bilemeyiz.
e hayırlı uğurlu olsun. megadır kendisi. allah analı babalı büyütsün.
(bkz: ünlü türemesi)

jaurijsjsnsnsjwidd.
(bkz: ünlü türemesi)

jaurijsjsnsnsjwi
bu adam çok efendi ve düzgün bir adam. ne siyaset konuşur ne yalakalık yapar. evlendi, bastı gitti almanyaya taşındı etliye sütlüye karışmadan yaşıyor.helal olsun, allah analı babalı büyütsün inşallah.
Cektiği videoyla tüm türkiyeye duyurmuştur.

Lakin bu adamın tavırları bir tek bana mı suni gelmekte?

Kırık kırık konuşmalar, gözlerini belertmeler garip garip ifadeler.
ilk kendileri baba oluyorlar zaten dünyada.

Neyse allah bağışlasın ama tuhaf.
kadını da böyle şuh konuşarak hamile bırakmış olabilir.
izlerken ben bile ıslandım.