bugün

görsel
Tom Cruise,Lionel Messi.

Melezi gibi karması çakması.

Hani murat bozda benziyor çok az ama.

Hepsi birbirine benziyor.
Tarkan, cem yılmaz, Okan Bayülgen vs. kendilerinin bile yeterince farkında olmadıkları değerleri çok uzun yıllar sonra anlaşılacak olan büyük isimler...
görsel
havalı bir pop şarkıcısı. pozitif enerji veriyor bana. gülüşü çok güzel.
Cem yılmaz ın cover yaptığı.
Konser verse kesin gitmem diyemiyorum belki eski çocukluk günlerimin, kral tv'lerin hatrına gidebilirim ama kendini çok saçma bir duruma düşürdü ve soğuttu kendinden. O "geççek" şarkısı filan hiç yakıştı mı sana? Kemal'e iki kere oy verdin yakıştı mı sana? Verdiğin gibi bunu bir de belli ettin. 6 lı kaos masasının başa gelmesi için bir odun da sen koydun ateşe.
Konserine gitmeyecekmişmiş. Bak sen! Tarkan'ın da çok şeyisindeydi. Şeyisi yani popçikisindeydi.
Bu herif ne zaman milli takıma şarkı yapsa işler iyi gidiyor.
disney olayına sessiz kalıp 17 yaşında ki çocuğun atatürk paylaşımı kendilerini rahatsız etmiştir. çocuk parasını bassa ona da sessiz kalacak.

(bkz:https://www.takvim.com.tr...lamasina-cig-gibi-tepki/3
sırf reklam yüzü olduğu disney'i eleştirmemiş diye ki açıklamasını yapmış ve özür de dilemiş, topa tutulan şarkıcı.
Ülkemizin önemli bir sanatçısıdır, çok severim kendisini.
Lakin arkadaşlar ben saatlerdir bir şeyi düşünmekten perişan oldum, burda bir bilen vardır belki diye soruyorum:
Ben 2011-2012 yılları arasında bir müzik kanalında siyahi bir adamın şarkısını dinledim, müziği birebir tarkanın bir şarkısının müziğiydi, klibinde sadece portreden yüzü vardı ve şarkıyı söylüyordu siyahi abimiz. Şimdi müziğin orijinali yabancının mıydı tarkanın mıydı bilmiyorum. Şarkıyı hatırlamak için yırtındım, tüm albümlere baktım, sanki ‘unutmamalı’ şarkısı ağır basıyor ama %100 Emin değilim. Bir tek ben dinlemiş olamam arkadaşlar , Allah rizası için yardım edin lütfen *
Bir de Gipsy Kings - No Volvere değil aradığım, bu şarkıyı siyahi bir şarkıcı söylüyordu.
Kimse bulamazsa Tarkan ulaş bana adamım *
rizeli megastarımız. şarkıları çok güzel.
Eskisi gibi dünya'da tanınmayan megastardır, özellikle z kuşağı çocukları 'nın diline düşmüş bir şarkısı yoktur henüz, kesinlikle eskisi gibi iyi şarkılar ortaya koyamayan şarkıcıdır.
güncel Önemli Başlıklar