1. 1446.
    sevip sevmemek ayrı mesele. pop müzikten bahsediyorsak en iyisi tarkan'dı. bundan sonra tarkan kalibresinde bir popçunun gelmesi zor. aleyna-çağatay gibi yeni yetmeler gelip yılda 1 ve modası max. 2-3 yıl sürecek şarkı yapıp youtubeden izlenme kasarlar.
    3 ... gandalfdayi
  2. 1447.
    Sempati duyduğum ender ses sanatçılarından biridir kendisi. Tanıyıp, görenlerden her zaman tarkan hakkında iyi şeyler duydum ben. Medyayı arkasına aldığını düşünmüyorum, aksine kendisine karşı ciddi bir düşmanlık hissetmişimdir hep.

Mesela deniz seki bir zamanlar adamın biriyle beraber olup iyi kadın olmuştu, mükemmel aşıklardı birbirlerine, resmen bu ahlaksız durum halka çok güzel gibi gösterilmişti. Asıl kadın bir ton ağlamıştı ama sesini duyuramamıştı. Bir başkası çocuklarını kaçırmıştı karısı kötü olmuştu. Biri her türlü haltı yer, yılın annesi gibi gezer, hakkında çok haber yapılmaz.

Tarkan çişim var dedi diye resmen linç edilmişti. Bir dönem bazı fotoğrafları aylarca konuşulmuştu. Şu uzun yıllar yaşadığı beraberlik cinsel yönelimini gizlemek için tasarlanmış gibi davranılmıştı bilmem ne, falan filan. Yani adamın bu ortamdan uzak durmasından daha normal bir şey yok, en ufak yanlışında aşağı çekerler.

Seviyorum ben kendisini. Çok ince ve sevimli geliyor bana.
    3 ... mens rea