bugün

ntv nin an itibarıyla son dakika geçtiği haber. ünlü popçumuz tarkan 10 kişi ile birlikte narkotik şube tarafından göz altına alınmıştır.
http://www.hurriyet.com.t...ndem/13938611.asp?gid=229
polisin uyuşturucu satıcılarına karşı başlattığı takip sonrasında kendisine ulaşmışlar. tarkan'nın evinde yapılan aramalar sonucu bir miktarda kokain ele geçirilmiş.

http://www.hurriyet.com.t...atti/13938611.asp?gid=229
(bkz: hüseyin çapkın) ın cerrah dan daha emin adımlarla yürümesi sonucudur.
bu camiadan olup ta bunu kullanmayan var mıdır? sorusunu akıllara getiren haber.
(bkz: tutuklama)
(bkz: gözaltı)
(bkz: işte koko koko geldin)
asker kaçağı tarkan zamanında kıyak bir şekilde, adaleti sikercesine memlekette karşılanmıştı. şimdi bir parça adalet görmek güzel.
tarkan'ın iyi aile çocuğu olmasını beklemediğimden normaldir. o camianın %90 ı çekiyor bu meleti zaten, tarkan da çekmiş çok mu!
yanlış haberdir, tutuklama değil gözaltıdır o.

(bkz: kedidir o kedi)

edit: başlığı açan trt'de çalışıyorsa 2 saate kalmaz tutuklanır mutuklanır, başıma iş almak istemem yani. şey, evet, tırstım.
bir çok ünlü gibi parayı koyacak yer bulamayınca başa gelen hadise.
rus sitelerine kadar düşmüş haber.
http://factnews.ru/article/26Feb2010_tarkan
ünlülerin bilinmeyen yaşamıdır.

(bkz: seni gidi fındıkkıran)
bu ünlü zengin takımının neredese tamamı kullanır bu zıkkımı hele şarkıcı türkücüler ama onlarında parayı bulmuş ama şöhretin altında ezilmişlerinin kullandığına inandığım uyuşturan madde vah tarkanım sendemi bulaştın bu merete...vah vah
istanbul valisi muammer güler denilen adamın, hakkında artist artist açıklamalar yaptığı kafası güzel sanatçıdır. bu bakımdan tarkan'ın tarafındayım abi. muammer güler gibi halk düşmanı bir herif kime çatsa, ben onun çattığı kişiyi tutarım. tuttum gitti.
cok iyi olmus, butun dunyaya muck muck diye lanse etti bizi serro, *
şarkı sözlerini şöyle değiştirmesi bekleniyor.

işte kuzu kuzu girdim
bayrampaşa yı görünce tırsı verdim inan
o zaman tövbeler ettim

kokain ile benim işim yok
sadece kullandım ama sebebi yok
vay anam vay halime vay anam vay

seni gidi kokain kullanan
gözünü mapushanede açan
öyle götünü indirirler tarkaaann
kullanırsan muck muck

kendine gel kendine
dönde bir bak haline
kokain mi kullandın
ne yaptın abi
gönüllü 60 avukatın girişimiyle başlayan, tarkan'ın zafer işareti yapması ile sona eren hadisedir. yıllardır hiç bir şey üretmeyen, paraları burada kazanıp, ABD de yediği hayranları tarafından bilinen tarkan'ın timsah gözyaşları akıttığı bu durum hayranları tarafından üzüntüyle karşılanmıştır. içeri girseydi de bir iki şarkı yazaydı, kendini unutturmayaydı, ne iyi olurdu.
açıkcası buraya yazılan bütün yorumları okumadım. hatta sadece 1-2 yoruma göz gezdirdim ama bunca yazılan darağacına astıkvari sözler gerçekten canımı sıkıyor. sanki tarkan dünyadaki en büyük suçlardan birini işlemiş aq. yahu kendinizi bu adamın yerine koysanıza. düşünün ki insanların bunaltıcı ilgisinden dışarı çıkamıyorsunuz. şerefini köşe bucakta arayan paparazziler ne bok yeseniz gazetelerde poster poster çıkaracak ve çıkarıyor da abarta abarta. kız arkadaşınızla bile rahat rahat gezemiyorsunuz. özel değil gayet aleni bir genel hayatınız var. sinirlenip üstünüze gelen insana da çıkışmaya hakkınız yok. neden? çünkü hayranlarınız sizin için ölüyor. peki tarkan ne yapıyor? bunalıma girdiğinden ne yapacağını bilemiyor. en azından kafamdaki bunca problemi ne yapar da unuturum diyerek kokaine sarılıyor. yaptığı yanlış bencede tamam ama tarkanın yerinde olsam dünyanın en mutlu insanı olurdum diyen birinin de zekasından süphe ederim.