bugün

bilindiği üzere, tarkan ile pınar tevetoğlu’nun lidya adını verdiği kızları 20 gün önce almanya’da dünyaya gelmişti. tarkan da ilk kez anne olan eşi pınar hanım’a kıyamamış, yardımcı olması için özel emzirme koçu tutmuş. olay bundan ibaret fazla da büyütmeye gerek yok. peki bu koç neler yapıyormuş, pınar hanım’ın kızını emzirirken yaşadığı sorunları çözmenin yanı sıra, anne sütü artırıcı beslenme şeklini, süt sağmayı, saklamayı, ısıtmayı ve emzirme biçimlerini öğretiyormuş.

http://www.gunhaber.com.t...mzirme-kocu-tutmus/409975
ne güzel meslekler var lan.
hocam emzirme koçluğu ayağına ne bileyim yani altan...
annelerimiz bizi sırtına bağlarmış da tarlada, üzüm bahçalarında çapa yaparmış.

geldiğimiz noktaya bakın. her şeyin bir koçu var.

tarkan beyefendi, elbette benden daha akıllı, donanımlı. ekonomik durumu nedeniyle de sınırsız imkanlara haiz. onu eleştirmek, ona doğru yolu göstermek benim haddime değil ama bir de hayat denen bir vazife var.

bebekken, meme koçu..

ileride piyano dersleri, mürebbiyeler, yatlar katlar...

bu çocuğu nasıl mutlu etmeyi düşünüyorsunuz efendim? bu çocuk neyle, nasıl tatmin olacak acaba?
eşi kabız olduğunda bile ona yardımcı tutuyormuş tarkan.
çok cefakar adam.
annelik içgüdüsel bir duygudur
yani yavrusu ac olunca o süt o memeden çıkar yani.

ama bu zengin pezevenkler anneliğinde içine ettiler..
ulan ya para insanı harbiden şaşırtıyor amk. emzirme koçu.*
millet kesmeye kurban koçu bulamazken te allahım ya.
şu adamı (veya bu adam gibi adamları diyeyim) eleştiren adamlara şu adamın servetinin yarısını verin, işerken çüklerini birine tutturmazlarsa ne olayım.
koç nip tuck marlowe tadında çıkmazsa veya hanımsa sorun yoktur. sonuçta emzirme denen olay da ilk çocuğunu doğuran hanımlar için kolay bir süreç değil. her ne kadar kesin zaruret olmasa da baştan biraz derse ve motivasyona ihtiyaç olabilir. tabii herkes tarkan gibi zengin olmadığından, bu konuda aile hekimliklerinden veya doğum yapılan hastaneden -ya da kırsal kesimde ebelerden, aile büyüklerinden vs- destek alınsa gerektir.
ilginç bir olaydır. batıda yaygın denmiş ben ilk defa duydum açıkçası. şimdi gözümde şöyle canlandı nedense

- çocuk acıkmış ağlıyor koç ne yapacağız ?
+ endişe etme pınar hemen alet edavatı hazırla
- hazırım
+ tamam sakin ol şimdi bebeği yaklaştır iyice
- bu uzaklık iyi mi koç
+ az daha yanaştır evet biraz daha az kaldıııı
- emmeye başladı sanırım
+ evet sık dişini dayan yapabilirsin bunu come onnn come onnnnnn.

ne bileyim lan durum normal ama benim hayal gücüm enteresan sanırım *
benim aklıma bir elinde kronometreyle bir meme ne kadar sürede boşalıyor ölçen biri aklıma geldi.
Zenginin memesinin fakirin çenesini yorması olayı.
emzirme koçu taban puanı hakkında bilgi verilebilir mi?
Normal normal. Burada yardiranlarin elinde Tarkan'ın serveti olsa hazır kariyi bosar. Kim bilir nelere para verir. Zaten bizim toplumumuzda bu emzirme koçluğunu kaynana anne vs yapar. Adam aile kurmuş hevesiyle tadiyla parasını ailesine harcıyor. Ailesine yaptığı harcama eleştiri gereği olmamalı. Gerekli gereksiz iyi yada kötü. Var ki yapıyor.
bunun tek açıklaması var, para var huzur var. zenginlik göstergesi. bizim ailemizde emzirme koçları anneler veyahut kaynanalar olur.
çevremdeki birçok yerel zengin kişiler uyku eğitimi koçu tutarken tarkan gibi biri için aşırı mütevazi bir olaydır. adam 4 emzirme koç, 3 uyku koçu, 3 beslenme koçu, 5 yedek anne tutsa şaşırmam.
herkes kendi evladı için herşeyin en iyisini ister.
adamın dünya parası var. ne yapsın? kumar oynayıp,kokaine mi yatırsın.

her hareketiyle kalitesini gözümde katlayan adam. helal.
güncel Önemli Başlıklar