1. 1.
    bunca zamandır karşılaştırmasının yapılmaması ilginç.
    black metal dinleyen biri olarak böyle bir başlık açmış olmam olayı tamamen farklı bir boyuta taşıyabilir. yine de faforim tarkan. kafadan adamın sesi güzel musti'ye oranla. bir de harici olarak serdar ortaç var.. bak onu hiç karıştırmıyorum.. *
    -2 ... renewagner
  2. 2.
    bunca zaman yapılmaması gereksiz olduğu için yapılmamış olan kıyasımsı. cevap: tarkan. direkt. sesi, besteciliği, yakışıklılığı, sempatikliği, dansları ile...
    2 -2 ... alev alev
  3. 3.
    mustafa sandal bizden biridir. Tarkan avrupai triplerdedir.
    3 -2 ... arabali ruhsuz
  4. 3.
    mustafa sandal tarkan rekabeti
    -2 ... darah hitam
  5. 4.
    tabiki tarkan.
    1 -5 ... kurkmantoluprenses
  6. 5.
    mustafa sandal dayı.
    adam gibi adam.
    3 -1 ... azmhyr
  7. 6.
    tarkan coca cola, mustafa sandal pepsi.
    4 -2 ... stroszek
  8. 7.
    tarkan: megastar
    mustafa sandal: genç kızların sevgilisi.
    şarkı bazında kıyas yapmak daha doğru.
    denize doğru vs kış güneşi desen millet hep kalırdı arada.
    2 -1 ... kiralik panda
  9. 8.
    ay bunu okuyan da mustafa Sandal'ı tarkan zanneder hahaha.

Tarkan'ı günahım kadar sevmem fakat eski hali tavrı kesinlikle 1.5 oktavlık Mustafa'yı duman etmeye yeter.

ayrıca gülşen ikisinin de eline verir. *
    3 -4 ... ucgende alan
  10. 8.
    tarkan'ın tek artısı vardır; o da sesinin çok güzel olması. ha birde arkasında sezen aksu, masonik güç ve medya üçlüsünün olması. onun dışında bestecilik,aranjörlük, istikrar, dj'lik , eğitim olarak mustafa reis derim.' tarkan'ın rus fanları var 'yea diyenler olacaktır. benim (bkz: ilia) isimli rus arkadaşım vardı. benden 5 yaş küçüktü. bu kardeşim mustafa sandal hayranıydı. keşke mustafa reis'in arkasında da medya olsaydı. mesela , 'cuppa bu yaza damga vurdu ' diyecek bir medya olmalıydı. o zaman daha iyi anılırdı.

ekleme: tarkan kimseyle kıyaslanamazmış. *
    6 -1 ... ataturkcu 20