1. 1.
    gerçekten paylaşımı bile o kadar nezih o kadar samimi ki. megastar bi baba olmak ona çok yakışacak.
    6 -6 ... sophiaa
  2. 2.
    Haber değeri olmayan durum. Bize ne kardeş. Evet.
    9 -5 ... oytunkaran
  3. 3.
    Çoğumuzu sevindiren bir haberdir . Ama attığı videodan göründüğü üzere adam baba olacağını duyduğunda mutluluk ve sevinçten hafif kafayı kırmış galiba .
    ... costae
  4. 4.
    dunyanin en sansli çocuklarından birinin babasi olacaktır.
    2 -2 ... philosophos
  5. 5.
    hayır yani, kendim çocuk doğuracak olsam bu kadar sevinmezdim eminim. bir de ne güzel bir video çekmiş ya. ruhu asil. yiring
    2 -3 ... eyra
  6. 6.
    Dişlere odaklanmaktan videoyu izleyemedim.
    5 ... ata ters binen kovboy
  7. 7.
    bize ne? dedirtir. ayrıca o videoyu herhangi biri atsa şimdi 5 milyon izlenmişti ve yeni bir "geri zekalı" fenomen doğmuştu.
    -1 ... vaktisiir
  8. 8.
    altar'ın bir torunu olmasına sebebiyet verir.
    6 ... antimatter
  9. 9.
    paylaştığı videoyu en az beş kere izlememe neden olan haberdir.konuşurken ki gözünü büyütüp küçültmesi,kısık ses tonu,mimikleri resmen beni mest etti ve benim daha tarkan'ı konuşurken (şarkı söylerken haricinde) hiç dinlemediğimi fark ettirdi.ancak çokça kişi mimiklerine sinir olmuş.bir hipnotik ben miyim,kutumu yeşillendirin merak içerisindeyim.
    1 ... kim bu doctor
  10. 10.
    Video falan izlemedim ama tarkan kadar efendi, yaptigi isin hakki sonuna kadar helal olan, resmen dunyaya sarki soylemek icin gelmis bir yetenegin cocugu olmak, cidden çok çok büyük bir sans olacak. Sevindim. Allah anali babali büyütsün.
    3 ... formokrezol