1. 1.
    tarikatçı köpeklerin "tarikatlara dokunmayın" diyerek, hükümeti, devleti tehdit etmesidir.

her fırsatta tarikatları savunup onların "allah dostu" olduğunu söyleyen akp'li arkadaşlar, iyi okuyun.
    biz boşuna uğraşmıyoruz bu itlerle, uğursuzlarla...

işte kendi sitelerinden hizbullahçı, gavsçı, tarikatçı, hüda par'lı mehmet göktaş'ın yazısı.

--spoiler--
    Hiç bir islami konuya, ulemanın kendi arasında çözeceği hiç bir meseleye burnunu sokma, özellikle taraf olma, taraflardan hiç birinin gömleğini giyme, giyeceksen adalet gömleğini giy.

Hatta devlet isabetli olduğunu yakînen bildiği bir konuda bile taraf olmamalıdır. Çünkü bu şekilde haklı ve isabetli tarafa zarar verir. Nitekim geçmişte hep böyle olmuştur.

Bir daha tekrarlayalım; ne dolara müdahale, ne piyasalara müdahale, ne de cemaat ve tarikatlara müdahale. Bırakın onlar kendi kendisine müdahale etsin.
    --spoiler--

https://dogruhaber.com.tr...goktas/10917-akilli-olun/

yani diyorlar ki;
    tarikatlara, cemaatlere dokunma, dokunursan doları tutamazsın, ekonomin çöker...

hadi şimdi de savunun bu itleri de göreyim sizi.

bakın sizin çok sevdiğiniz reisinize en büyük tehdit bu cemaatler ve tarikatlardır...

gelin bu allah ile aldatan köpeklere karşı mücadelemizde bizimle birlikte olun, uyanın artık...
    (bkz: recep tayyip erdoğan a menzil ile ilgili uyarı/#39886990)

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır...(mustafa kemal atatürk.)
    (bkz: tarikatlar cemaatler kapatılsın/#39924118)
    17 -5 ... tengir budun
  2. 2.
    servetleri ortaya çıkmasın diye derde düşmelerindendir. bir de nerelere yerleştikleri.
    2 ... teflon
  3. 3.
    ben şahsen akp'yi menzil'e karşı tutmak için geçerli bir sebep görmüyorum..

bunlar zaten koalisyon halinde iktidara geldiler.. 2003 koalisyonunu hatırlayalım:

(akp, fetö, tarikatlar, cemaatler) + pkk + (cihangir solu)

iktidardayken iki aşamalı bir plan uyguladılar..

1) bizim dışımızdaki bütün güç odaklarını yok edelim..
    2) ülkenin bütün zenginliğini kendi yandaşlarımızın cebine aktaralım..

15 sene sonra plan son derece başarılı oldu. askeriye gibi, dışişleri kadroları gibi nisbeten bağımsız düşünen kurumlar ele geçirildi yok edildi. her üniversitenin rektörlüğünde bir yobaz oturtuldu. devlet kurumlarının içi kürtlerle ve yobazlarla dolduruldu.. servet tamamen inşaat sektöründeki lazlara aktarıldı..

maksat hasıl olunca ilk olarak cihangir solu koalisyondan atıldı ve elimine edildi..

şimdi yobazlar yavaş yavaş birbirlerine dönüyorlar..
    çünkü artık birleşip saldırabilecekler ve sevetini zimmete geçirebileceklerii bir toplum kesimi kalmadı.
    artık bir yobazın ağzını sulandıran servet diğer yobazın cebinde..
    eğer güçlerini ve sevetlerini arttırmak istiyorlarsa bunun tek bir yolu var:
    birbirlerine saldıracaklar!!!

zaten ekonomik kriz havuzu gitgide küçültüyor..
    bütün yobazlara yetecek kadar ekmek yok artık..
    birbirlerine saldırmak zorundalar..

ben düşünüyorum da, neden böyle bir savaşta recebin yanında durayım?
    recep öbürlerinden daha iyi değil ki?
    recep benim yaşam tarzıma açıkça düşman..
    benim yaşadığım istanbul semtlerini karadenizli müteahhitlerine açtı ve ırzlarına geçti..
    kaldı ki sözünü tutan bir adam değil..
    örneğin kendisine çok yardımı dokunmuş olan cihangir solunu işi bittiği anda nasıl harcadığını hep gördük..
    sen istersen reco için canını ver, işi bittiği dakikada o seni gine de harcayacaktır..
    sen onun işine yaradığın sürece o senin hayat tarzına saygı duyuyormuş gibi davranacak, ama işi bttiği anda seni ekarte edecektir..

dolayısıyla iyi olan kazansın diyorum..
    svihs.
    3 ... arbutus unedo
  4. 4.
    hükümetin iş göremez hale gelmesini istediklerini açık eden tehdittir.

dolara müdahale etme, piyasalara müdahale etme, bize hiç müdahale etme! emrin olur! başka?

bu arada dini oluşumlar oldukları iddiasındaki bu şer yuvalarının, kendilerini dolar ve piyasalarla bir tutması, aslında ne olduklarını bizzat itiraf etmeleri anlamına gelir. "allah söyletiyor" mu desek?

(bkz: yobaz ve zeka)

(bkz: rte nin cemaat ve tarikatları tepelemesi)
    2 ... rumeli71