bugün

dünya tarihinde dudaktan öpüşme eylemini gerçekleştirmiş ilk çifttir. şu an dualar etmekteyim bu çifte. ve hayranlık duymaktayım. fakat dudaktan öpüşmeye nasıl karar verdiklerini merak ediyorum. dudağa gelene kadar başka yerleri de denediler mi acaba? yani nasıl oluştu bu cinsel faaliyetlerin, aşkın ve diğer heyecanlı ve duygusal durumların ilk dudaklarda başlama olayı? nasıl yayıldı? birileri bu çifti görüp "napıyor lan bunlar öyle ağız ağza" diyerek, onlar da denedi de öyle mi yayıldı acaba? nasıl dedikodular yapıldı bu çift hakkında? ilk (bkz: ağzından mı öpmüş) tepkisini hangi insanoğlu verdi? nasıl oldu lan bütün bunlar? hayat ne garip...
bunu gören tarihin diğer yaşayan insanları birbirlerini yiyorlar koşun diye bağırmıştır. *
(bkz: homo erectus) adı üstünde erectus. *
Adem ile havva olması kuvvetle muhtemeldir.
(bkz: bekir irtegün)
dinozorlardır lakin o esnada alev topu düşmüştür.
Harbi lan .
(bkz: ağzından mı öpmüş)
-ayşe bi baksana
+efendim ahmet
-gel bi öpcem muck
+ yanağımdan öpmedin
-boşver daha iyi.
tabi ki de (bkz: lilith) ve adam arasında gecen ilişkide bahşedilen busedir.
rahmetli çifttir. ancak bugün anılmışlardır.
Muhtemelen enfeksiyondan ölmüşlerdir.

Atalarımız öpüşmüyordu gençler. iyi ki de öpüşmüyorlardı, şimdi boku yemiştik, bu kadar sağlıklı olmazdık yoksa maazallah.

Onlar kralın kıçını, vezirin sakalını falan öperlerdi en fazla.

Dudaktan öpüşmek çok yenidir. Öğrendik de temizlendik, dişimizi fırçalar, misvaklar, gargara falan yaparız da insan öpüşebiliyor.

Siz bakmayın o erotizm dolu ortaçağ dizilerine filmlerine ağzından midesine dil sokmalarına falan, alayı uydurmadır. Gerçekte muhtemelen öte tarafama çevirip kafalarını sikişiyorlardı. Ama avrupa erotizmi böyle de pazarlar, satar.
Önemli olan yememek.

Şahsi kanaatim yine de doğuda, orta doğuda, hatta müslümanlarda çıkmış olabileceğidir. Temizlik imandandır, diş temizliği öyle vurgulanmıştır ki, ağızdan öpmemek için bir nedenimiz kalmamıştır.

iyi günler.
Yabancı kaynaklara göre hazreti isa'dır.